Hastanede Neler Oluyor? Diş Çekemeyen Diş Hekiminden Sonra Koridorlarda Dolaşan Köpek!

Daha öncede yerel basın tarafından gündeme getirilen Akçakoca Devlet Hastanesi skandallarına bir yenisi daha eklendi. Diş Çekemediği iddia edilen diş hekimi haberlerinden sonra şimdi de hastane acilinde ulu orta gezinen köpek görüntüleri görenleri şaşkına çeviriyor.

Hastanede Neler Oluyor? Diş Çekemeyen Diş Hekiminden Sonra Koridorlarda Dolaşan Köpek!

Akçakocatv internet sitesinde yer alan o haber;

Diş çekemeyen Diş Hekimi'nden sonra şimdi de hastane koridorunda dolaşan köpek ortaya çıktı. Şimdi hijyendi, enfeksiyondu, güvenlikti onları bir kenara bırakalım...Bir süredir Akçakoca Devlet Hastanesi'nin iyi yönetilemediğini yazıyor, belgeleriyle ortaya koyuyoruz. Hastanedeki acınası durum ne İlçe Sağlık Müdürünün, ne Kaymakamın, ne de Valimizin gündemine alınıyor. Bizler Akçakoca'yı seven, kamuya karşı sorumluluk duygusu içinde olan insanlar olarak ne Başhekim Haldun Çolak'la, ne de İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk'la husumet halindeyiz. Şahsi düşüncelerimizi işin dışında tutarak, Akçakoca'nın ve Akçakocalıların menfaatlerini öne çıkartmaya çabalıyoruz. 

Herkesin gözleri önünde bir köpek hastaların beklediği koridora girip orada dolaşabiliyorsa, sorun köpek meselesinin çok daha ötesindedir. Bu sevimli köpek kapıdan içeri rahatça girip, hastanemizin içinde dolaşarak, bizlere yönetim dersi vermiştir. Sorunların artık ne boyutlara ulaştığını gözler önüne sermiştir. Şimdi bu köpeğe mi kızalım, içeriye girdiğini umursamayan personele mi? Yoksa aylardır  iyi yönetilemediği ayyuka çıkan hastanemizin Başhekimi'ne mi? 

TIKLAYIN

Daha önce defalarca yazdığımız gibi, Akçakoca Devlet Hastanesi iyi yönetilemiyor. Bunun sonucu da biz Akçakocalılara yansıyor. Yönetim hatalarından dolayı hastanemizin başı maşı belli değil, ilçeye tayin olan hekimler geldikleri gibi gitmenin yolunu arıyorlar. Sonuçta ne mi oluyor? Biz Akçakocalılar en temel anayasal hakkımız olan sağlık hizmetlerinden yeterince yararlanamıyoruz. 

UYANININ AYŞE HANIM, FAHRİ BEY, ÜMİT BEY UYANIN!

Acili yeniliyorsunuz yenileyin, boya yapıyorsunuz yapın. Bunların hepsi parayla yapılabilir. Ama hekimlerin önemli bir bölümünü Akçakoca'da tutmayı başaramıyoruz, hastanenin hijyenini gerektiği kadar sağlayamıyoruz, acilde aldığımız tıbbi hizmetlerde aksamalar var. En ağır vakalar bile fakülteden yeni mezun, yirmili yaşlarını süren deneyimsiz hekimlerin elinde kalıyor. Onlara ağabeylik edecek hekimlere, uzmanlara ihtiyacımız var efendiler.

NUMAN ÇUBUK! YAPAMIYORSANIZ GİDİN!

Sayın Numan Çabuk, yöneticilik siyasetten çok farklı bir kulvardır. Siyasette başarısız oldunuz diye yöneticilikte de başarısız olma şartı yoktur. Ancak siz ısrarla İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde de başarızlığı kafanıza koymuşsunuz. Denetlemeniz gereken hastanenin başhekimiyle beraber salıncakta sallanıyor ve bunu sosyal medya hesabınızdan paylaşıyorsunuz. Siz bu şekilde samimi pozlar verdiğiniz bir başhekimi nasıl yöneteceksiniz? Yönetim ilkelerini alt üst eden bu tür fotoğraflar yerine sizleri daha sorumlu olmaya davet ediyorum. Başhekim Haldun Bey'i çok seviyor olabilirsiniz ancaki bu sevginiz onun açıklarını kapatmak için değil, kendisini kamu menfaati doğrultusunda yönlendirmeye kullanın. Yapamıyorsanız, ikinide gidin artık!

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 08:09

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumcunun Biri
Yorumcunun Biri - 9 ay Önce

İlçe Sağlık Müdürü adam sırf biyerlere gelebilmek için belediye başkanı aday adayı oldu zorla kendine bir görev istedi kıytırık ilçe sağlık müdürlüğü açıldı onun için sırf ego tatmini. Gelelim İl Sağlık Müdürüne işi gücü Resim çektirip şov yapmak. Artist olmak istiyorsa İl Sağlık Müdürü değil O Ses Türkiyeye Yetenek Sizsinize filan katılsın

Mersin
Mersin @Yorumcunun Biri - 9 ay Önce

Bizim il müdürü ve personel başkanı nı da yeşil ama göndermek lazım ülkemiz de yeni Bi eşref kolçak ve Kadir inanır görmüş olur. Nede olsa asmaya kesmeye alışıklar

Yorum
Yorum - 9 ay Önce

Cahillik akan bir yazı olmuş. Diş çekemeyen diş hekiminden dolayı başhekimşn suçlanmasını mı diyeyim yoksa ilçe sağlık müdürünün kaymakamın başheki denetleme yetkisi olduğunu sanmalarını mı diyeyim. Her önğne gelen gazeteci memlekette

SIRADAKİ HABER