Hastanede ‘Kumar’ Görüntülerine Yenileri Eklendi!

Eskişehir'de acil servisteki ofiste iskambil kağıdıyla ‘kumar’ oynadığı iddiası üzerine başlatılan soruşturmada yeni görüntüler ortaya çıktı.

Gündem 22.03.2021, 15:55 22.03.2021, 15:59 Güler Sağlam
Hastanede ‘Kumar’ Görüntülerine Yenileri Eklendi!

Görüntüler, personelin daha önce de aynı ofiste defalarca kumar oynadığını gözler önüne serdi. Öte yandan soruşturma dosyasına da giren yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, hakkında soruşturma yürütülen personelin farklı zamanlarda a aynı ofiste iskambil kağıdıyla oyun oynadığı, bu sırada hastane girişindeki danışma ve acil servisin boş olduğu yer aldı.

Eskişehir’de kamuya ait bir hastanede geçen Ocak ayında aralarında doktor, güvenlik görevlisi ve sağlık memurlarının bulunduğu personelin, acil servisteki ofiste kumar oynadığı iddia edildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, personelin iskambil kağıtlarıyla oynadığı görülürken,  Eskişehir Valiliği ile Sağlık İl Müdürlüğü, 14 kişi hakkında adli ve idari soruşturma başlatıp, 5 kişiyi açığa aldı. Soruşturma sürerken, açığa alınan personelin görevine döndüğü öğrenildi.

Öte yandan soruşturma dosyasına da giren yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, hakkında soruşturma yürütülen personelin farklı zamanlarda a aynı ofiste iskambil kağıdıyla oyun oynadığı, bu sırada hastane girişindeki danışma ve acil servisin boş olduğu yer aldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
CovidAcil 5 ay önce
Devlette ciddiyet birakmayanlar, devletin kurumlarini bu seviyesizlerin eline dusurdu!
BATTALGAZİ44 5 ay önce
BİZİM CANIMIZ ÇIKIYOR ÇAY KAHVE MOLASI VEREMİYORUZ ŞU MÜPTEZELLERİN YAPTIĞINA BAK. SONRA SAĞLIKÇILAR YATIYOR DİYOR MİLLET HAKLILAR
hemşire 5 ay önce
zcilen doktorları işten atmaları gerek ve mesleğe dönmemeleri gerek

acilde hastalar ölürken onlar kumar oynuyorlar
20
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?