Hastanede İlginç Soruşturma: Adımızı Kim Çıkardı

Ordu'nun Ünye İlçesinde yaklaşık 1 ay önce ilginç bir olay yaşanmıştı.

Gündem 01.03.2021, 12:48 01.03.2021, 13:01 Güler Sağlam
Hastanede İlginç Soruşturma: Adımızı Kim Çıkardı

Tekniker Süleyman Uysal, oturduğu apartmanın otoparkına yanlış park edilmiş bir arabanın camına, “Arabayı bıraktığınız alan yol girişidir bilgilerinize” şeklinde bir not bırakınca, “İmzasız mektup yoluyla tehdit ve mala zarar verme suçlamasından” gözaltına alınmıştı. Gözaltının sebebi, aracın bir yargı mensubuna ait olmasıydı.

Yaşananlar tepkilere yol açınca, Süleyman Uysal ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün izniyle Hakimler ve Savcılar Kurulu inceleme başlatmıştı.

"BİZİM ADIMIZI KİM ÇIKARDI"

Söz konusu olay tartışılmaya devam ederken, Ünye'de yeni bir olay patlak verdi.

TIKLAYIN

Bu kez olayın merkezi ise devlet hastanesi oldu.

İddialara göre, hastanenin iki yetkilisinin bindiği araç bir kazaya karıştı. Araçta, hastanede çalışan bir kadının da olduğu ortaya çıktı. İşte bundan sonra ortaya dedikodular döküldü.

Dedikodular üzerine hastanede, soruşturma başlatılırken, çalışanlara, “Bu olayı nereden duydunuz? Kimin kimle ilişkisi var deniliyor?” gibi ilginç sorular sorulması dikkat çekti.

“Bizim adımızı kim çıkardı?” anlamına gelen soruşturmanın devam ettiği bildirilirken, söz konusu hastanenin, daha önce bir cemaat yurdunun çamaşırlarının burada yıkanmasıyla gündeme geldiği, her iki olayda da aynı yetkilinin adının geçtiği, ayrıca bu yetkili hakkında personele mobbing uyguladığı suçlamasıyla dava açıldığı da hatırlatıldı.

Oda Tv

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
0
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?