Hastane'de Dehşet: Hastane Koridorunda İntihar Etti! - Video Haber

Kalp krizi nedeni ile hayatını kaybeden şahsın kız arkadaşı olduğu öğrenilen Derman B., hastane koridorunda haberi aldı. Sandalyeye oturan kadın, çantasından çıkardığı silahı kalbine doğrultarak tetiği çekip intihar etti.

Gündem 20.01.2021, 14:13 20.01.2021, 15:42 Güler Sağlam

Diyarbakır'da bir kadın, kalp krizi geçiren erkek arkadaşının hayatını kaybettiğini öğrendikten sonra hastane koridorunda kalbine sıktığı kurşunla intihar etti. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

TIKLAYIN

Dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda kalp krizi geçiren bir kişi özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Şahıs, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KAMERA OLAN BİTENİ KAYDETTİ

Tüm bu anlar güvenlik kamerasına yansırken, olayla ilgili geniş çapta inceleme başlatıldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Adil 4 ay önce
Bence yanlış noktaya bakıyorsunuz. Esas sorulması gereken, "Silahın nasıl hastaneye girdiği" olmalı. Hangi adliyeye silahla giriliyor, hangi sanık, hoşuna gitmeyen bir karar verdiği için hakime saldırıyor, savcıyı vuruyor? Silah ile girildikten sonra, doktoru/hemşireyi vurulmaktan ne koruyacak? Bakan, bakanlık, sendikalar, yöneticiler ne zamana kadar gözünü kapatmaya devam edecek? Doğru bulmuyorum ama onları anlayabiliyorum, "Yeter ki oy kaybı olmasın; varsın sağlık çalışanları ölsün, dövülsün" diye düşünüyorlar ama tüm bunlara rağmen sağlık çalışanları nasıl hala AKP'ye oy veriyor, nasıl hala bu etkisiz sendikada kalıyor, işte bunu anlamıyorum. Elde ettiğiniz veya edeceğinizi düşündüğünüz çıkar, ne zaman saldırıya uğrayacağınızın tedirginliğini yaşamaktan daha mı büyük? Kendi meslektaşlarınıza nasıl bu kadar düşman oldunuz?
Sağlık 4 ay önce
Çok güzel bir yazi bizi aynen katılıyorum
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?