PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hastanede 7 Kişi Kadın Güvenliği Acımasızca Darbetti !

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yaşanan olayda ziyaret saati nedeniyle çıkan tartışmada 7 hasta yakını bir kadın güvenlik görevlisini acımasızca darbetti.

Gündem 17.04.2022, 10:55 17.04.2022, 14:20 Cansu Polat
Hastanede 7 Kişi Kadın Güvenliği Acımasızca Darbetti !

Türkiye’nin çeşitli illerinde sağlıkta şiddet olayları ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Sağlıkta şiddetin en çok yaşandığı illerin başında gelen Gaziantep’te Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde hasta ziyaret saati nedeniyle çıkan tartışma kadın güvenlik görevlisinin darbedilmesiyle son buldu.

Kadın güvenlik görevlisini darbedenler arasında bir öğretmenim olduğuda gelen bilgiler arasında. Aldığı darbeler nedeniyle kısa süreli bilinç kaybı yaşadığı ileri sürülen sağlık çalışanı ise 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Saldırı sonrasında ilk muayenesi yapılan kadın güvenlik görevlisinin boyun kısmında, yüzünde ve kolunda morluklar oluştuğu görüldü.

Yorumlar (3)
Saglikci 1 ay önce
Guvenlikci diye alinan personellere uflesen uca caklar.Sartlarini badigard olarak uygula nak neler degisiyor.Insanin en buyuk terbiyesi korkudur.Kodumu oturtacak...
Medcezir 1 ay önce
7 kişi saldırdı diyor sağlıklı adlı vatandaş okuman yok galiba..iri yarı olsa bişey değilecek sanki..cahil insanlar olduğu sürece değişen bişey olmaz.
asabi 1 ay önce
bizde var bitane 47 kilo telsizi beline taktığı zaman aksayarak yürüyordu.
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?