Hastane Yönetiminden Personele Kahvaltı Jesti!

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, İdari ve Mali İşler Müdürü Sencer Çiçek, Müdür Yardımcısı Mehmet Küçükaslan nöbetteki sağlık çalışanlarına moral kahvaltısı ile hastane personeli ile gerçekleştirdiği buluşmaları sürdürüyor.

Gündem 29.01.2021, 10:53 Güler Sağlam
Hastane Yönetiminden Personele Kahvaltı Jesti!

Samimi bir ortamda geçen kahvaltı ile sağlık çalışanlarının ortak paylaşımda bulunarak moral ve motivasyonlarını yükseltmeleri, kurumsal birlik-bütünlük bilinçlerini pekiştirmeleri sağlandı.

TIKLAYIN

Yozgat Şehir Hastanesi  Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan," Sağlık hizmetleri diğer hizmet alanlarından farklı olarak 7 gün 24 saat sunulması gereken bir hizmet türüdür.  

"Nöbetteki Sağlık Çalışanlarına Moral Kahvaltısı" ile kısa sürede tüm dünyayı etkisi alan korona virüs Covid-19 ile mücadele için gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık personelimizin motivasyonuna ve moraline bir parça katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Öncelikle yürüttüğünüz çalışmalardan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. 

Ayrıca hastanemiz yemekhane hizmetlerini sağlayan BCC'ye de katkılarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Hastane Çalışanından sitemize gelen mesaj;

Bizler özellikle covit sürecinde olağanüstü bir mücadele verirken yöneticilerimizde gerek fiziki şartlar gerekse de moral olarak her zaman elinden geleni yapmaktadır. Verdikleri emekten dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Biliyor ki sektörümüzde birçok sorun ile karşılaşıyoruz ve sizler elinizden gelen bütün desteği bizlere sağlıyorsunuz. Bu güzel haberi sizlerle paylaşma gereği duyduk. Güzel şeylerde oluyor. İdarecilerimizin ve sorumlularımızın bizlere sağladığı imkanlara teşekkür ederiz. Bu resimler dün gece ki kahvaltımızdan bir örnek sadece. Umarım tüm hastanelerimiz bu standartları yakalar. Kolaylıklar dilerim sizlere.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Kadir Canatak 3 ay önce
Her zaman kahvaltı bu şekilde mi. kahvaltı menüsü her zaman bu tarz mı yoksa sadece başhekim katılacak diye özel hazırlanmış şovluk kahvaltı mı?. Bedeli de yemek şirketine mi yıkılmış.
Yemek sözleşmesinde kahvaltı menüsü bu tarz ise neden sürekli bu şekşde hazırlatılmamakta. Niye sözleşmede kahvaltı için sözleşme bu tarz yapılmamakta.
4
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?