Hastane Yönetiminden Bir Garip Karar: Doktoruna Bile Bildirmeden Polikliniği Kapattılar!

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi yönetimi tarafından alınan ilginç karar sonucunda Polikliniğin kapısına kilit vuruldu, doktor ve hastalar dışarıda kaldı

Gündem 31.03.2021, 15:23 Güler Sağlam
Hastane Yönetiminden Bir Garip Karar: Doktoruna Bile Bildirmeden Polikliniği Kapattılar!

İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi yönetimi, hastanenin akupunktur polikliniğini hastalara ve görevli doktora bildirmeden kapattı. Polikliniğin anahtarı değiştirilerek kapısına kilit vuruldu, hastalar kapıda kaldı.

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Hastanesi'NDE akupunktur polikliniği, hastalara ve poliklinikte görevli Prof. Dr. Nüket Göçmen'e herhangi bir bilgi verilmeden kapatıldı.

Prof. Dr. Göçmen'in kişisel eşyalarını almasına izin verilmeden polikliniğin anahtarı değiştirilerek kapısına kilit vuruldu. Göçmen, kendisine ve sekreterliğe herhangi bir bilgi verilmeden polikliniğin kapatıldığını belirterek hastane polisinden tutanak tutmasını istedi.

Tedavi için randevu saatinde polikliniğe gelen ve polikliniğin kapalı olduğunu gören yurttaşlar ise bilgi almak için başvurdukları başhekimliğe alınmadı. 

SALGINI GEREKÇE GÖSTERDİLER

Kapanma nedenini sormak için ulaştığımız DEÜ Hastanesi yetkilisi, "polikliniğin koronavirüs salgını nedeniyle kapatıldığını" ifade ederek hastane yönetiminin "kesinlikle" başka bir açıklama yapılmaması için kendilerine uyarıda bulunduğunu bildirdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?