Hastane Yönetiminden 16.55’den Önce Görev Yerinizi Terk Etmeyin! Uyarısı!

Çocuklarını okula bırakmak için Cumhuriyet Üniversitesi hastanesinde personele verilen iznin mesainin bir saat geç başlamasına neden olması yerel gazetelerde haber olmuştu. Haberlerin ardından Rektörlük konuya el atarak personeli mesai saatleri konusunda uyardı.

Hastane Yönetiminden 16.55’den Önce Görev Yerinizi Terk Etmeyin! Uyarısı!

Cumhuriyet üniversitesi hastanesinde görev yapan personel, kampüs içerisinde eğitim alan çocuklarını okula bırakmak ve okuldan almak için, mesaiye geç başlıyor ve erken iş bırakıyordu.

TIKLAYIN

Mağdur olduklarını belirten vatandaşların şikayetine rektörlük duyarsız kalmadı. Rektörlük, hastane birimlerine yazı göndererek, mesai giriş-çıkışlarına uyulması uyarısında bulundu.

Birimlere gönderilen yazıda; personelin çocuklarını okuldan alma gerekçesiyle mesaiden erken ayrıldıkları, tüm personelin görev yerlerini saat 16.55´ten önce terk etmemeleri gerektiği, ayrıca bazı personelin de sabah saatlerinde çocuklarını okula bırakma gerekçesiyle çok geç saatlerde mesaiye geldiklerinin tespit edildiği vurgulandı.

Rektörlük, mesai saatlerine uyulmasını isteyerek aksi halde işlem yapılacağını belirtti. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER