Hastane Yöneticileri Baskı ve Hakaret Yapıyor İddiası!

Sağlık-Sen Amasya Şube Başkanı Recep Eliaçık, Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde yöneticilerin, çalışanlara baskı ve hakarette bulunduğunu iddia ederek, bu duruma tepki gösterdi.

Gündem 18.10.2021, 16:17 Zeynep Elmalı
Hastane Yöneticileri Baskı ve Hakaret Yapıyor İddiası!

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde (ADSM) başhekimlik ve müdürlüğün çalışanlara hakaret ve baskı yaptığını dile getiren Sağlık-Sen Amasya Şube Başkanı Eliaçık, "Amasya ADSM sahipsiz değildir. Burada görev yapan hiçbir çalışan da yalnız değildir. Başhekimlik ve müdürlük makamları çalışanlara baskı uygulanacak, odaya kapatıp hakaret edilecek makamlar değildir! Kendi idarenizde görev yapan sağlık emekçisine, kendi üyenize, kendi meslektaşınıza mobbing uyguladığınız yetmiyor gibi bir de siyasi kimlik taşıyanlara bu işi taşeron vermeniz, insanlıktan ne kadar çıktığınızın boyutunu gözler önüne sermiştir" şeklinde konuştu.

Sağlık-Sen Amasya Şubesi olarak, her kurumda olduğu gibi Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde de çalışanların yanında olduğunu dile getiren Eliaçık, "Ne vatandaşların oylarıyla siyaset yapanların ne de o siyasilerin ayak oyunları neticesinde idari olanların sağlık çalışanlarına zulmetme hakkı yoktur! Çalışanların büyük teveccüh gösterip verdiği yetkiye dayanarak tüm zulümleri ve zalimleri ifşa etmeye ve yasal yollardan hakkımızı aramaya devam edeceğiz" dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
zonguldak 2 ay önce
orayı ele geçiremedin galiba
KİMSE YUTMUYOR ARTIK KENDİNİZİ KANDIRMAYIN 1 ay önce
NE O MAAŞLARIN YÜKSELECEĞİNİ ÖĞRENDİK KENDİN Mİ ATANMAK İÇİN KARALIYORSUN ÖYLE DEĞİL SE İSTİFA ET İDARECİLERİN KAÇI SENDİKACI AÇIKLAYIN VE HANGİ SENDİKA BİR DE YÜZSÜZLÜK YAPMAYIN
9
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?