PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hastane Sosyal Medya Hesaplarında Sansür Uygulaması

Hastane Başhekimliği tarafından kurumun sosyal medya hesaplarını yoruma kapatılmasıyla ilgili Kamu Denetçiliği Kurumunun açılması yönündeki kararına rağmen Başhekimlik bildiğini okumaya devam ediyor.

Gündem 18.01.2023, 03:09 Cansu Polat
Hastane Sosyal Medya Hesaplarında Sansür Uygulaması

Hastane Başhekimliğinin sosyal medya hesaplarını vatandaşın yorumuna kapatmasıyla ilgili açıklama yapan Hekim Birliği Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Çağlar Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözünü hatırlattı.

Yıldırım açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, "Hak ve özgürlükler bakımından Türkiye'den daha ileri bir ülke yoktur" sözünü alıntılayarak, “misyonunuz ile başhekimin vatandaşın ifade özgürlüğüne bakışı arasında ki farkı taktirinize sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Başhekimin, KDK’nın kararına rağmen bizi şikayet edebilirsiniz dediğine dikkat çeken Yıldırım, “Bizi şikayet edebilirsiniz diyor sayın başhekim.2023 özgürlüklerin Türkiye'sinde hukuki zeminde hakkımızı sonuna kadar arayacağız ve oluşan kamusal zararın da tarafınıza rücu edilmesini düzenleyen anayasa maddesine istinaden idarelere başvuracağız.” dedi.

Yorumlar (3)
sağlıksensizde olur 2 hafta önce
özgürlükçü demokrat ya arkadaşlar insan hakları savunucusu ya bunlar elin avrupasına amerikasına gitseler eşşek gibi uyarlar en domokratik özgürlükçü tiplere dönerler tabi olmaz derler ama burada bildiğin ortadoğulu kafası, kafasızlara dönerler
Yazık 2 hafta önce
Farklı bir açıdan bakacak olursak, sosyal medyada o kadar çok yalan ve manipülasyon var ki belki de doğru olan bu. Özgürlük demek istediği yalanı oraya yorum kısmına yazıp insanları yanlış yönlendirmek değildir. Kurum sosyal medya hesabına yorum yazmasan da olur. Diğer türlü amacın ne olduğunu aklı başında herkes biliyor.
yazık a cevap 2 hafta önce
alında sosyal medyada o kadar çok yalan ve manipülasyon yok ama maaşlı troll orduların varsa tabiki istediğin yalanı atmakta inandırmakta yaymakta sıkıntı yok, sınırlama diyorsan bunun da bir sınırı yok bir kez yasaklara başlarsan bir bakmıssın yasakçı özgürlükleri kısıtlayan kanunlar koymuşsun, bir bakmışsın afganistana dönmüşsün
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.