PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hastane Şoförünün Yakınları Acil Servisi Basarak Hemşireleri Darp Etti

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Acil Servisinde hasta transferi nedeniyle hemşire ve şoför arasında başlayan tartışmanın şoförün yakınlarının acil servisi basması ile birlikte Acilin kapatalmasına neden oldular.

Gündem 24.07.2022, 03:00 Cansu Polat
Hastane Şoförünün Yakınları Acil Servisi Basarak Hemşireleri Darp Etti

Şehitkamil Devlet Hastanesi Acil Servisinde görev yapan erkek hemşire ile nöbetçi şoför arasında hasta transferi yüzünden tartışma yaşandı.

Nöbetçi şoförün tartışma sonrası yakınlarını toplayarak acil servisi bastığı ileri sürülürken tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavga sonrası Acil Servis savaş alanına dönerken hastanenin acilinin bir süre hizmet veremediği öğrenildi.

Adeta savaş alanına dönen acil Servis de yaşanan kavga sırasında darp edildiklerini öne süren 3 hemşire rapor almaları için 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Hastaneyi yakınları ile birlikte bastığı iddia edilen Şoför ise gözaltına alındı.

Yorumlar (3)
Şeker 4 hafta önce
Şoför ve hizmetliler bilmelidirlerki hemşireler onların amiri konumunda .Bunu öğrenmedikleri takdirde üstlerine saygısızlığa devam ederler.Birileri onlara birileri bunlara alt üst kavramını anlatip liyakat öğretmelidir.Görev verin eğitim hemşirelerine anlatsınlar.Kimin nerede durması gerektiğine farkındalık olustursunlar.Hepimiz calisaniz ama alt üst kavramı var.Herkesi saygıya davet ediyorum.
Hgttt 4 hafta önce
Söför işten çıkarılsın
toktorçivanım 4 hafta önce
Şöförün yerel eşrafın torpillisi olduğunu söyledim önceki aynı haberde. Her yerde bu böyle. Görüldüğü üzere bu da böyle. İllAllah ettik artık bunlardan. Kendini müdür sanan var, başhekim sanan var.
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?