Hastane şoföründen şehidin kardeşine: Benim için mi şehit oldu, bana ne!

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde yaşanan olayda, şoför olarak çalışan V.Y. şehit kardeşine hakaretler ederek saldırıldı. Şahsın, “Benim için mi şehit oldu, bana ne?” dediği iddia edildi.

Hastane şoföründen şehidin kardeşine: Benim için mi şehit oldu, bana ne!

İddialara göre 24 Haziran Çarşamba günü Kocaeli Devlet Hastanesi’nde bulunan şoförler odasına arkadaşıyla birlikte giden Y.A., kardeşiyle tartışma yaşayan hastanenin şoförlerinden V.Y. ile konuşmaya gitti. Y.A., konuşma esnasında kardeşi hakkında; “O bir şehit kardeşi, sizin onu koruyup sahip çıkmanız gerekirken neden böyle yapıyorsunuz?” demesi üzerine V.Y.’de, “Benim için mi şehit oldu? Bana ne? 20 yıl olmuş şehit olalı.” ifadesini kullandı.   

Şehit Kardeşine Saldırdığı İddia Edilen Hastane Çalışanı Hakkında İnceleme Başlatıldı! haberi için tıklayınız

TIKLAYIN

ŞİKAYETÇİ OLDU

Bunun üzerine olay yerinde seslerin yükselmesiyle birlikte V.Y.’nin yanında bulunan A.G. adlı şahıs şehit kardeşi olan Y.A.’yı iterek dışarı çıkartmaya çalıştı. Aynı zamanda A.G. adlı şahıs elindeki sert bir cisimle Y.A.’nın alnına vurdu. Y.A ve arkadaşı dışarıya çıkartıldıktan sonra hastanenin şoförü V.Y. hastane koridorunda küfürler etmeye devam etti. A.G. tarafından alnından yaralanan Y.A. Kocaeli Devlet Hastanesi'nde tedavi olduktan sonra şahıslar hakkında şikayetçi oldu.

Kaynak: Kocaeli Koz

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şamil
Şamil - 4 ay Önce

Senin için şehit oldu tabi ki şoför v.y. denilen zat.Senin için, benim için,bu ülke için.Eğer onlar şehit, gazi olmasaydı bugün rahat rahat bu ülkede oturmak yerine Suriye gibi olacağımız için kaçacak ülke arayacaktın.Eğer bu iddia doğruysa o şahsın inceleme,araştırma yapılmadan memurluktan atılması lazım.Gitsin pkk sevici partilerde şoförlük yapsın.

çalışan
çalışan - 4 ay Önce

Kocaelinde Sehitlik makamını surekli istismar edip cani istedigi gibi hareket eden kendini bilmez cok calisan var.Olayi sehitlikle bagdastirip haber yaptırtmak hem şehite hakaret hemde ahlaki değil.Surekli sorun çikaran şehit yakını şoförün terbiyesizliginden başka bir şey değil yaşananlar.Kurban bayramının 1.günü kurban kesip kara hazanacagim diye kendisine bayram günü gelen nöbete itiraz etmesinden ortaya cihan bir durum.Bu kişi şehit yakını olarak ise girmiş ancak yaptığı işin hakkını vermeyen sorumsuz bir kişi.Olaylarin çarpıtılarak ajitasyon yapılması son derece üzücü ve art niyetli bir davranış.Sizinde olayı anlamadan haber yapmanızda son derece sorumsuz bir davranış.

SIRADAKİ HABER