Hastane Personeli Peygamber Torunuyum Diyerek Hastanede Üfürükçülük Yapıyor!

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde temizlik personeli olduğu iddia edilen bir çalışanın, “Ben peygamber torunuyum. İnsanlara okunmuş iplik veriyorum” diyerek hastanedeki odasında üfürükçülük yaptığı belirtildi.

Gündem 14.02.2021, 14:18 15.02.2021, 13:16 Güler Sağlam

Antep’in Şahinbey İlçesi’ndeki Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nin arşiv bölümünde çalışan Müslüm isimli bir memurun, hastanedeki odasında ‘üfürükçülük’ yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Skandal görüntülerde, memurun sandalyede oturan bir kadının gözlerini eliyle kapattığı ve üfürükçülük yaptığı görüldü. Hastane yönetimi, soruşturma başlatacağını açıkladı.

Hastanede Üfürük Seansı İçin Sağlık Müdürlüğü Açıklama Yaptı! haberi için tıklayınız

PEYGAMBER TORUNUYMUŞ

BirGün’ün ulaştığı Müslüm isimli memur, hastanede sadece bir defa hayır için yaptığını iddia ederek, “Ben peygamber soyundan geliyorum, peygamber torunuyum ve hayır duası okurum. Bir personel arkadaşımız ‘Hayır duanı alabilir miyim?’ dedi ben de reddetmedim ve kabul ederek hastanede dua okudum. Bunun hastane ortamında olması doğru değil tabii. Belki yüzlerce insan da ‘Müsaitseniz gelebilir miyim hastaneye’ dedi kabul etmedim ve evime çağırdım. Ücret karşılığında yapılan dualar kabul olamaz ve ücret almıyorum” dedi.

TIKLAYIN

OKUNMUŞ İPLİK VERİYORUM

“Çocuğu olmayanlara şifa için okunmuş iplik veriyorum” diyen Müslüm isimli memur sözlerini şöyle sürdürdü: “Dua okunan kişi 90 gün boyunca okunmuş ipliği üzerinde taşır. Korkanlar, üç harflilerin musallat olduğu kişiler ben dua okuduktan sonra rahatladığını söylüyor. Çocuğu olamayanlar, felç geçirenler, yürüyemez durumda olanlara ve cin çarpmışlara dua okuyorum ve koruma veriyorum. Koruma dediğimiz şeyin üzerinde ayetler yer alıyor. Üniversiteden gelen arkadaşlarımız, hocalarımız var. Ben iki hafta önce bu hastanede çalışmaya başladım ve üniversite hocaları hediyelerle beraber hastaneye hayırlı olsun ziyaretine geldiler.”

HABERİNİZİ İHBAR KABUL EDİYORUM

Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Doç. Dr. Ertuğrul Kılıç ise durumdan haberdar olmadığını BirGün’ün haberini ihbar kabul ederek Müslüm isimli üfürükçü memur hakkında soruşturma başlatacağını belirterek şunları söyledi:

“Hastane müdürümüz bir süre önce değişti. Yeni hastane müdürümüzle beraber Müslüm isimli kişi de hastanemizde görevlendirildi. Bu adam hiçbir yetkisi olmayan, arşivde çalışan bir görevli ve herhangi bir sorumluluğu da yok. Ben sizin haberinizi ihbar kabul ediyorum ve soruşturma başlatıyorum. Yeni hastane müdürü, ‘Müslüm daha önce de beraber çalıştığım düzgün biri ve devletimizin memuru. Burada da çalışsın’ dedi şahsı buraya getirtti. Ben tanımıyorum bu çalışanı, sadece birkaç defa gördüm.”

Kaynak: İsmail Arı -BirGün

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
CovidAcil 3 ay önce
O da bir şey mi? Hastanelerdeki bazı idareciler "ben falanca partinin il başkanının yakınıyım bana şu kadar para ver seni işe alayım" deyip hemen işe alıyor. O derece kerametliler!
Bir bir iki 3 ay önce
Hastane ve sağlık teşkilatındaki üfürükcüler,okumacılar hiç bir yerde yok .
Hemşire 3 ay önce
Allah rızası için şu dünyaya bir üflesede, covid 19 katili dünyayı terk etse, okullar açılsa valla çok rahatlayacağım, üfürükçü kardeş rica etsem üflermisin
Att 3 ay önce
Millet kendini düzeltmediği sürece virüs biteceğini ummayın önce millet kendini düzeltip sonra üfürükcüye değil ALLAH tan medet umacağiz, virüsü kim gönderdi kim icat etti fakat buna izin verende ALLAh tır.
DAİMİ İŞCİ 3 ay önce
Bunlar biz düşük maaşlı işçilerin maaşına seyyanen zamda yaptıra biliyor mu .ha ha ha
25
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?