Hastane Müdürü: Nasıl Eğleniyor muyuz? Corona Vefatları Gelmeye Devam Ediyor!

Turgutlu Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Ergun, sosyal medya hesabında yayınlayıp daha sonra sildiği paylaşımıyla ilgili açıklama yaptı. Ergun: " İroni ile edilmiş bir sitemi alıp başka yere çekenler kötü niyetlidir" dedi.

Gündem 15.09.2020, 23:24 15.09.2020, 23:26 Güler Sağlam
Hastane Müdürü: Nasıl Eğleniyor muyuz? Corona Vefatları Gelmeye Devam Ediyor!

Devlet Hastanesi Müdürü Ergun: "İroni ile edilmiş bir sitemi alıp başka yere çekenler kötü niyetlidir"

Turgutlu Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Ergun, sosyal medya hesabında yayınlayıp daha sonra sildiği paylaşımıyla ilgili açıklama yaptı. Ergun: "İroni ile edilmiş bir sitemi alıp başka yere çekenler kötü niyetlidir." dedi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

MANİSA İl Sağlık Müdürlüğü Turgutlu Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Mustafa Ergun, geçtiğimiz günlerde kişisel sosyal medya hesabından vatandaşların koronavirüs konusundaki duyarsızlığını belirtmek amacıyla, "Nasıl eğleniyor muyuz Turgutlu? Corona vefatları gelmeye devam ediyor..." şeklinde paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımı çok kısa bir süre sonra kaldıran Ergun, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı.

Ergun yine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: "İroni ile sitem ettik. Herkes biliyor ki korona döneminde var gücümüzle mücadele ediyoruz. İroni ile edilmiş bir sitemi alıp başka yere çekenler kötü niyetlidir. Allah büyük Turgutlu halkı iyi biliyor, ne niyetle nasıl çalıştığımızı." ifadelerine yer verdi. 

Hasan Deniz Çizmeci

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Örnek 10 ay önce
Foto yükleyemedim. 1'in 4 üyüm. Yani en son derece. Yüksek Lisans mezunuyum. Yani en üst öğrenim derecesi. 19 yıl 5 aylık sağlık memuru olarak başakşehir Çam Ve Sakura Şehir hastanesinde zorunlu geçici görevde olarak çalışan biriyim. EYLÜL MAAŞI: 3487 TL. Sabit 1674 TL =5161 TL alıyorum. Haziran da geldim ve Döner sermaye 0=0 TL şu ana kadar. Sadece Allah'a havale ediyorum. Beni bu rakamları yazdırmaya mecbur bırakanda her kimin parmağı varsa, o kişileri... Görevlendirme sebebi de, tecrübeli olarak ; bir birimin kuruluşunda öncülük etmek.... Kurduk, gece gündüz çalışıp, hala 60 gün yıllık iznimi kulllanamadan hemde.... Ama sonuç BEKÇİ > TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI... Şahsen bir birey olarak bu göstergeyi görünce utanıyorum....
Calisan 10 ay önce
Söylememe
15
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?