Hastane Morgunu Su Bastı!

İki günden bu yana aralıksız olarak yağan sağanak yağış nedeniyle Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin morg girişi sular altında kaldı. Hastanenin Morg girişi adeta gölete dönerken, vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Morg girişinde su tahliye deliklerinin olmaması nedeniyle oluşan gölet mağduriyet yaşattı.

Hastane Morgunu Su Bastı!

Diyarbakır’ın ikinci Üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan sıkıntılar dinmek bilmiyor. Olumsuzluklar nedeniyle ağır aksak sağlık hizmetinin verildiği Hastanede bu kez morg bölümü sular altında kaldı.

TIKLAYIN

Diyarbakır’ı etkisi altına alan sağanak yağıştan nasibini alan Hastanenin morg girişi adeta gölete döndü. Su tahliye yerinin olmaması nedeniyle suyun halen boşaltılmaması tepkiye yol açtı. Hastaneye yakışmayan görüntülerin yaşandığını ifade eden hasta ve hasta yakınları, yeni Sağlık İl Müdürü Cihat Tekin’in bu konuda duyarlılık göstermesini istedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 08:07

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER