Hastane Kantin Denetleme Komisyonu Diğer Hastanelere Örnek Olsun!

Karamürsel Devlet Hastanesinde faaliyet gösteren kantin denetleme komisyonun diğer tüm hastanelere örnek olması, kağıt üzerinde masa başında prosedür olarak yapılan bu işlemin, Karamürsel Devlet Hastanesi örneğinde olduğu gibi bir komisyon eşliğinde, vatandaşa ve özellikle 7/24 çalışma esasına göre nöbet tutan sağlık personellerine ne kadar kaliteli ve uygun fiyata hizmet verildiğinin kontrol edilmesinin gerekliliği ortaya konulmuş oldu. Sağlık idarecilerinin bu konuda hassasiyet göstermeleri bekleniyor.

Gündem 28.12.2019, 10:46 28.12.2019, 19:51 Güler Sağlam
Hastane Kantin Denetleme Komisyonu Diğer Hastanelere Örnek Olsun!

TIKLAYIN

Karamürsel Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan kantinde denetleme yapmak üzere oluşturulan beş kişilik komisyonda hastane enfeksiyon kontrol hemşiresi ve hastane diyetisyenide yer aldı.

Kurulan komisyon ilk denetimini  gerçekleştirdi.Kantinin fiziki şartları,kullanılan malzemeleri ve hijyeni başta olmak üzere birçok kriteri değerlendiren ekip hazırladığı raporu hastane yönetimine sundu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
33 1 yıl önce
Mersin deki hastanelerde denetimler yapılmalı. Özellikle Fiat konusunda. Sankı nişantasında kafe gibiler. Fahiş fiyatlar. İl mudurluğu de önca şikayete rağmen duyarsızlar. Neden diye düsünmemek elde değil
15
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?