Hastane Kantin Denetleme Komisyonu Diğer Hastanelere Örnek Olsun!

Karamürsel Devlet Hastanesinde faaliyet gösteren kantin denetleme komisyonun diğer tüm hastanelere örnek olması, kağıt üzerinde masa başında prosedür olarak yapılan bu işlemin, Karamürsel Devlet Hastanesi örneğinde olduğu gibi bir komisyon eşliğinde, vatandaşa ve özellikle 7/24 çalışma esasına göre nöbet tutan sağlık personellerine ne kadar kaliteli ve uygun fiyata hizmet verildiğinin kontrol edilmesinin gerekliliği ortaya konulmuş oldu. Sağlık idarecilerinin bu konuda hassasiyet göstermeleri bekleniyor.

Hastane Kantin Denetleme Komisyonu Diğer Hastanelere Örnek Olsun!

TIKLAYIN

Karamürsel Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan kantinde denetleme yapmak üzere oluşturulan beş kişilik komisyonda hastane enfeksiyon kontrol hemşiresi ve hastane diyetisyenide yer aldı.

Kurulan komisyon ilk denetimini  gerçekleştirdi.Kantinin fiziki şartları,kullanılan malzemeleri ve hijyeni başta olmak üzere birçok kriteri değerlendiren ekip hazırladığı raporu hastane yönetimine sundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 19:51

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 6 ay Önce

Mersin deki hastanelerde denetimler yapılmalı. Özellikle Fiat konusunda. Sankı nişantasında kafe gibiler. Fahiş fiyatlar. İl mudurluğu de önca şikayete rağmen duyarsızlar. Neden diye düsünmemek elde değil

SIRADAKİ HABER