Hastane İmam'ı Cenaze Ücreti Aldığı Gerekçesiyle Görevden Uzaklaştırıldı!

Aydın Devlet Hastanesi’nde cenaze yıkama görevlisi olarak alışan L.G.’nin yapılan incelemeler sonrası koronavirüs nedeniyle yakınları kaybeden vatandaşlardan cenaze yıkama işlemleri için ücret aldığı gerekçesiyle görevden uzaklaştırıldı.

Gündem 01.01.2021, 16:17 Güler Sağlam
Hastane İmam'ı Cenaze Ücreti Aldığı Gerekçesiyle Görevden Uzaklaştırıldı!

Aydın Devlet Hastanesi’nde çalışan cenaze yıkama görevlisi L.G.’nin yapılan incelemeler sonrası koronavirüs nedeniyle yakınları kaybeden vatandaşlardan cenaze yıkama işlemleri için ücret aldığı ortaya çıktı.

TIKLAYIN

Aydın Devlet Hastanesi’nde görevli bir kişinin cenaze yıkama işlemleri ücretsiz olmasına rağmen koronavirüs nedeniyle yakınları kaybeden vatandaşlardan 600 ile 900 lira arasında ücret aldığı tespit edildi.

Vatandaşlardan 600 ile 900 lira arasında ücret aldığı tespit edilen L.G. hakkında soruşturma başlatılarak, görevden uzaklaştırıldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
İncir 5 ay önce
Tutuklu yargılanmalı.
kamil 5 ay önce
alsın kardeşim ne var bunda. canları istemiyorsa,sıkıysa kendileri yıkasınlar.
Mala 5 ay önce
Doktor hemşire de para alsın kardeşim hastalardan ne var bunda. Hasta yakınları sıkıysa kendileri baksın hastalarına. Bu cümle ne kadar saçmaysa senin yazdıkların da o kafar saçma. Kaaamil
hipokrat 5 ay önce
Bütün hastanelerde alınıyor. Yakını vefat eden başhekim de ödüyor, Hastane müdürü de ödüyor bu parayı. Herkes tarafından da biliniyor. Ama kimse kral çıplak demeye cesaret edemiyor. Bu vatandaş günah keçisi seçilmiş. Umarım bu çarpık düzenin üzerine gidilir ve zaten maaş almakta olan bu vatandaşlar bunun bir rüşvet olduğunu anlarlar. Bu hırsızlıktan, rüşvetten artık vazgeçerler.
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?