Hastane Başhekimi Serenay Sarıkaya İddiaları İçin Açıklama Yaptı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Maslak'taki özel bir hastanede estetik ameliyatı olduğu iddia edilmiş, ameliyat için hastaneye yatan Sarıkaya'nın hastaneye kaydını da sahte bir isimle yaptığı belirtilmişti. Cem Yılmaz'ın sevgilisi Sarıkaya'nın operasyon geçirdiği hastane Başhekiminden açıklama geldi.

Gündem 10.10.2020, 09:38
Hastane Başhekimi Serenay Sarıkaya İddiaları İçin Açıklama Yaptı!

Seranay Sarıkaya'nın gizli yaptırdığı estetik operasyonunun duyulmaması için hastane kayıtlarına adını ‘Seren Kaya’ olarak bildirdiği iddiaları ortaya atılmıştı. Sarıkaya'nın operasyon nedeniyle bir gece kaldığı hastaneden ise açıklama geldi.

TIKLAYIN

Başhekim, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı: "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur."

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?