Hastane Acilinde Kavga'da Sağlık Çalışanı Yaralandı!

Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde birbirleriyle tartışan iki kişiyi dışarıya çıkarmaya çalışan güvenlik görevlisi bıçaklanarak yaralandı.

Gündem 20.01.2021, 00:21 Güler Sağlam
Hastane Acilinde Kavga'da Sağlık Çalışanı Yaralandı!

Olay, saat 19.30 sıralarında Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi içerisinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, elinde kesik yarası olan A.İ, arkadaşı F.U. ile birlikte hastane acil servisine geldi. A.İ. tedavisi yapılırken, birlikte geldiği F.U. ile biranda tartışmaya başladı. Bunun üzerine tartışan şahıslara güvenlik görevlileri müdahale etti.

Müdahale sırasında F.U. (18) belinden çıkardığı bıçakla acil serviste görevli güvenlik görevlisi Abdullah Saftük’ü (37), bıçaklayarak yaraladı. Kanlar içinde kalan güvenlik görevlisi hemen tedavi altına alınırken, şüpheli F.U. da hastane polisi tarafından gözaltına alındı. F.U, daha sonra polis merkezine götürüldü.

TIKLAYIN

Olayı anlatan güvenlik görevlisi Abdullah Saftük, “Yaralı şahıs acil servis içerisinde önce yanında bulunan bayanla küfürleşerek tartıştı. Bunun üzerine arkadaşlar bayanı dışarı çıkardı. Yaralı şahıs daha sonra yanındaki diğer erkekle tartışmayı sürdürdü. Tartışmanın uzaması üzerine arkadaşlar müdahale ederek F.U’yu da dışarı çıkarmak istedi. Bu sırada F.U, arkadaşlardan birisine kafa attı sonra da belinden çıkardığı bıçakla beni baldırımdan yaraladı” diye konuştu.

ŞANLIURFA'DA HASTANE ACİLİNDE DE KAVGA ÇIKTI!

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde iki aile arasında kavga çıktı.

Olay, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde yaşandı. İddiaya göre, aralarında daha önce kız alıp verme nedeniyle aralarında husumet bulunan iki aile hastanede karşılaştı. İki grup arasında başlayan tartışma kısa sürede büyüdü. Silah seslerinin de duyulduğu kavganın büyümesi üzerine olay yerine gelen polisler havaya ateş açarak tarafları yatıştırdı. Bölgede olay yeri incelemesi yapan polisler şüphelileri gözaltına aldı. Kavga esnasında kimse yaralanmazken çevrede yoğun güvenlik önlemleri alındı

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?