Hastane Acil Servis Personellerinden Örnek Davranış!

Pandemi hastanelerinden olan Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Acil Servisinde görevli doktorundan hemşiresine bütün sağlık personeli yaptıkları hareketle örnek bir davranışa imza attı.

Hastane Acil Servis Personellerinden Örnek Davranış!

Korona virüs ile en ön safta mücadele eden Acil Servis sağlık ekibi kendisi ile birlikte gecesini gündüzüne katan işçi personelinin yanında olduklarını göstermek amacıyla bir kampanya başlattı.

TIKLAYIN

Hastane Acil Servisinde görevli bütün sağlık personeli tavan ödemelerden elde ettikleri gelirlerden serviste çalışan işçi personele hatırı sayılır nakdi yardımda bulundular.

Tüm Dünya olarak çok zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde Acil Serviste görevli sağlık personelinin göstermiş olduğu dayanışma diğer servislerdeki sağlık personellerine de örnek olması bekleniyor…

Bu örnek davranışlarından dolayı Karabük Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servis Sağlık Personelini biraz daha fazla alkışlıyoruz…

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 02:45

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
levent özkan
levent özkan - 4 hafta Önce

Tayınların açılacağına dair bir bilgi var mı

SIRADAKİ HABER