PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hastaları Hakkındaki Yorumları Sosyal Medyada Tepki Çeken 2 Hekim Açığa Alındı

Sosyal medya hesapları üzerinden çalıştıkları ilçenin halkına yönelik çirkin paylaşımda bulundukları öne sürülen 2 hekim açığa alındı.

Gündem 16.07.2022, 16:12 16.07.2022, 16:20 Cansu Polat
Hastaları Hakkındaki Yorumları Sosyal Medyada Tepki Çeken 2 Hekim Açığa Alındı

Gürgentepe Devlet Hastanesi’nde görev yaptıkları öğrenilen hekim U.G. ile hekim S.G. hakkında inceleme başlatılırken doktorların açığa alındığı öğrenildi.

Sosyal medya hesapları aracılığıyla ilçede yaşayan vatandaşlara yönelik çirkin paylaşımda bulundukları öne sürülen 2 pratisyen hekimin paylaşımları tepki çekti.

Sosyal medya kullanıcılarını 2 doktorun paylaşımlarına tepki göstermeleri üzerine Ordu İl Sağlık Müdürlüğü hekimler hakkında soruşturma başlattı.

Bakanlıktan müfettiş talep edilen olayla ilgili 2 doktorun soruşturma sonuna kadar açık alındıkları belirtildi.

Yorumlar (3)
Mustafa 1 ay önce
Covidacil rumuzlu arkadaşın yorumunu beğenmemenin sebebini sonundaki küfürden diye düşünüyorum inşAllah öyledir vatandaşını küçümseyen ahlaksızların bu sektörde yeri yoktur maaş konusu da randevu konusu da vatandaşın çözeceği durum değildir şiddet konusunu gelince emin olun o ter ve tezek kokanlar okumuş dediğiniz insanlardan daha saygılıdır onları da kaybedersek vay halimize hak aramak ahlaksızlığa ve şerefsizliğe dönüşmemelidir
CovidAcil 1 ay önce
Doguda seve seve gorev aldigim zamanlarda birkac meslektasim doktorun "bizim burda ne isimiz var,niye burdakilere hizmet ediyoruz ki" dediklerini duymustuk! Bu zihniyette olan tum meslektaslarimin sulalesini ...!
zafer 1 ay önce
Ağzın bal yesin.
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?