PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hastalardan Para Aldıkları İddia Edilen Doktor ve Sağlık Çalışanlarına Tutuklama

Kanser hastalarından ilaç parası ve ameliyat parası aldıkları ileri sürülerek gözaltına alınan 12 şüpheliden 5’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gündem 25.06.2022, 16:21 Cansu Polat
Hastalardan Para Aldıkları İddia Edilen Doktor ve Sağlık Çalışanlarına Tutuklama

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sürdürülen operasyon kapsamında Tekirdağ’da bir doktorun hastalarından ilaç ve ameliyat parası aldığı, medikal firma ve özel hastane çalışanlarının da usulsüzlüğe ortak olduğuna yönelik soruşturma kapsamında emniyet ekipleri operasyon başlattı.

Başsavcılık talimatıyla harekete geçen polis ekipleri olayla ilgili olduğu öğrenilen 12 kişiyi gözaltına aldı. 12 şüpheli içerisinde sağlık çalışanı ve doktorların olduğu 5 kişi çıkarılan Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı. 6 kişinin ise adli kontrol hükümleri çerçevesinde serbest bırakıldıkları öğrenildi. 1 kişi ise savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılırken operasyonda kamu zararının tespit edilmesi için bilirkişinin tayin edildiği açıklandı.

Yorumlar (1)
Adana yiğidi 2 ay önce
Bakın arkadaşlar hırsızın babası, HALİL NACAR yani sağlık müdürü. Kasası ve işleri bağlayan taşeronu , Anestezi teknikeri olan ama çalışmayan gezerek , müdürün köpekliğini ve pazarlığımı yapan şerefsizdir.
Herkes bilir , hiç kimse karışmaz çünkü bu köpekler kalkan olarak vakan beyin adını kullanır.
Her türlü entrika sahtekarlık vardır. … O yedikleriniz fiti fitil burnunuzdan gelecek. Herkes görecek . Şerefsizler..
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?