Hasta Yakınlarının GATA'da Taşlı Sopalı Saldırısı:20 Gözaltı

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana gelen sağlıkta şiddet olayında, polis ve sağlık ekiplerine taşlı sopalı saldırı gerçekleşti. İntihar eden gencin yakınları tarafından çıkartılan olayda kendileriyle yeterince ilgilenilmediği iddia eden gruba karşı olay yerine sevk edilen polis ekiplerince 20 kişiyi gözaltına aldı.

Gündem 26.10.2020, 16:58 27.10.2020, 02:43 Güler Sağlam
Hasta Yakınlarının GATA'da Taşlı Sopalı Saldırısı:20 Gözaltı

Olay saat 01.00 sıralarında Ankara’nın Keçiören İlçesinde meydana geldi. İncirli Mahallesinde intihar girişiminde bulunan ve ağır şekilde yaralanan bir kişi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kaldırıldı

Yapılan tüm müdahalelere rağmen intihar eden şahıs hayatını kaybetti. 

Bunu duyan gencin yakınları Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastane gitti. Hastaneye gelen gencin yakınları kendileri ile yeterince ilgilenilmediği gerekçesini göstererek sağlık görevlileri ve polis ekipleri ile tartışmaya başladı

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

TAŞLARLA SALDIRDILAR

Tartışmanın büyümesi sonucunda gencin yakınları Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin Acil bölümünde bulunan sağlık çalışanları ve polis ekiplerine taş ile saldırdı.

3 POLİS YARALANDI

Olay yerine çok sayıda Çevik Kuvvet ekipleri sevk edilirken, taşla saldıran kişiler 3 polis memurunu hafif şekilde yaralarken, 3 polis aracını da tahrip etti.

Olayla ilgili 20 kişi gözaltına alındı. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?