PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hasta Kadın, Sağlık Personelini Defalarca Yumrukladı

9 Eylül Üniversitesi hastanesinde yaşanan olayda hasta kadının, sağlık çalışanına saldırarak defalarca yumrukladığı anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Gündem 23.11.2022, 15:33 23.11.2022, 23:21 Cansu Polat
Hasta Kadın, Sağlık Personelini Defalarca Yumrukladı

9 Eylül Üniversitesi Gündüz Hastanesinde sağlık çalışanı bir kadın tarafından saldırılarak yumrukladı.

Kendini bilmez kadına karşılık vermeyen sağlık çalışanı, maruz kaldığı saldırı karşısında şaşkınlığa uğrarken, vatandaşlar tarafından kadının elinden kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre; sabah saatlerinde yaşanan olayda Gündüz Hastanesi Endoskopi Bölümünde ismin Tuğçe olduğu öğrenilen bir kadın, yanındaki başka bir kadınla çıkış kapısına doğru giderken aniden geri dönerek sağlık çalışanına saldırdı.

Saldırı sırasında başka bir hasta ile ilgilenen sağlık personeli, uğradığı hakaretlerin ardından boynuna yapışan kadın tarafından yumruklanmaya başlandı.

Kendini korumaya çalışan ancak hasta kadına karşılık vermeyen sağlık çalışanı orada bulunan diğer hastalar ve hasta yakınları tarafından kurtarılırken saldırgan vatandaşların da yardımıyla hastane dışına çıkarıldı.

"BİR ANLIK SİNİRLE BIÇAKLAYABİLİRDİ"

Yaşadıklarını ANKA Haber Ajansı'na anlatan hemşirelerden Ayşe Nida Tamay, "Çok kötü şeyler yaşadık. Hep televizyonda görüyorduk, başımıza geldi. Her an hepimizin başına gelebilir. Bunlara artık bir dur demeliler. Daha kötü şeyler de olabilirdi. Onun parmağı kırıldı ben karnıma tekme yedim. Bir anlık sinirle bıçaklayabilirdi de. Başka bir şey de olabilirdi" diye konuştu.

Yorumlar (4)
... 6 gün önce
Endoskopiden kodese gitmeliki yaptığıni düşünecek vakti olsun.
Sgk 5 gün önce
Kimse kimseye şiddet uygulamaz kadına sapıklık yapıldıysa yapar
Garip Vatandaş 5 gün önce
Ya hamile olsaydı karnına tekme yiyen hemşire bu şeref yoksunlarına hizmet vermek zorunda olmamalı kamu çalışanları
Gih memur 4 gün önce
Arkadaş genel idari personel olmalı şimdi bu arkadaşımız haberde sağlık çalışanı geçiyor yanlız sosyal hakları sağlık çalışanı olarak verilmiyor taban ve teşvik neredeyse hiç almıyor geçmiş olsun abimize bu hareketi yapanın elleri kirilsin