Hande Fırat: Erdoğan, Kabine Değişikliğine gidecek!

Hürriyet yazarı Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabine ve AK Parti'de bazı değişiklikler yapılacağını öne sürdü.

Gündem 23.02.2021, 11:00 23.02.2021, 11:03 Güler Sağlam
Hande Fırat: Erdoğan, Kabine Değişikliğine gidecek!

Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, 'Reform gündemli bahar' başlıklı bugünkü yazısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabinede ve parti yönetiminde değişiklikler yapacağını iddia etti.

Fırat, "AK Parti'de kongre sürecinde sona geliniyor. 24 Mart günü büyük kongre yapılacak. AK Parti kulislerinde kongre sürecinde, yani önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hem kabinede hem de parti yönetiminde bazı değişikliklere gideceği konuşuluyor" ifadelerini kullandı.

TIKLAYIN

Fırat ayrıca, Erdoğan'ın söz konusu değişikliklerle birlikte reformlara da ağırlık vererek 2023 yılına hazırlık yapacağını iddia etti:

"Erdoğan'ın bu değişikliklerle reformlara ve ekonomiye ağırlık vererek, 2023 yılına da hazırlık yapacağı konuşuluyor. Avrupa Birliği ve ABD'ye, onlardan gelen tüm olumsuz adımlara rağmen "kazan-kazan" formülüne dayalı, iyi ilişkiler kurulmak istendiği mesajı veriliyor. Batı'nın Türkiye'den insan hakları ve demokrasi konusunda somut adımlar görmek istediği de biliniyor. Bu kapsamda önümüzdeki süreçte İnsan Hakları Eylem Planı'nın açıklanması bekleniyor."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
CovidHemşiresi 2 hafta önce
Sayın site yetkilileri, hani Ocak ayı performansları tavandan verilecekti. Ben ve arkadaşlarım hâlâ aktif olarak Covidli hastaların olduğu Covid hastanesinde çalışmamıza rağmen bordromda Covid biriminde çalışmıyor diye gösterip, tavan ödemesi falan vermediler. Yine kandırdılar bizi yazın bu haberi!
SAĞLIKÇI 2 hafta önce
HEMEN SAĞLIK BAKANIN DEĞİŞMESİ LAZIM. SAĞLIKÇILARI DÜŞÜNEN. HAKKINI VERECEK BİRİSİ......... SABIR KALMADI YAVVVVVVVVVVVVVV
sağlıkçılar 2 hafta önce
umarız sağlık bakanıda değişir, sağlıkçılara bir fayda sağlamdı.
Saglik personeli 2 hafta önce
Ne değişecek ki?
10 yıldır sağlıkta değişen bi şey söylesene bana.
İsterlerse obamayı getirip bakan yapsınlar banane..
1 2 hafta önce
Ocak şubat doner odemeleri hakkında daha once yaptığınız haber ne oldu? Hani uzatılmıştı 2 ay daha...bu konu dışı haberler pek ilgimi çekmiyor.
-1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?