Gözaltına Alınan Başhekim Serbest Bırakıldı!

Ordu Ünye’de geçtiğimiz gün düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi G.Y. ile birlikte 32 kişi ihaleye fesat karıştırmak, çıkar amaçlı çete kurmak ve çeteye üye olmak suçlamalarıyla gözaltına alınmıştı. Ünye Devlet Hastanesi eski başhekim G.Y. ile birlikte gözaltına alınanlardan 6 kişi serbest bırakıldı.

Gözaltına Alınan Başhekim Serbest Bırakıldı!

TIKLAYIN

Ordu'nun Ünye İlçesi'nde düzenlenen dev operasyonda, çok yönlü devam ettirilen soruşturmanın Ünye ayağında gözaltına alınan 32 kişiden 20 kişi adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilenlerden Ünye Devlet Hastanesi eski başhekim G.Y. ile birlikte 6 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ordu'nun Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde çok yönlü olarak 2 eylül tarihinde başlatılan büyük operasyonda, çıkar amaçlı çete kurmak, çeteye üye olmak ve ihaleye fesat karıştırmak suçlamalarıyla gözaltı işleminin uygulandığı süreç devam ediyor. 

ARALARINDA İŞ İNSANLARI DA VAR

Emniyet ekiplerinin yoğun güvenlik önlemleri altına Ünye adliyesine getirilen aralarında iş insanlarının da olduğu görülen şüpheliler geniş güvenlik önlemleri altında polis ve özel harekat ekipleri nezaretinde adliyeye getirilirken, şüphelilerin yakınlarının da adliyeye geldikleri görüldü. Haber ajanslarına düşen bilgiye göre, gözaltında tutulanlardan adliyeye sevk edilen 20 kişi arasında geçtiğimiz hafta görevden alınan Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi G.Y.'nin de olduğu öğrenildi. İfade alma işlemlerinin devam ettiği soruşturmada, savcıya ifadesini veren Ünye Devlet Hastanesi eski başhekim G.Y. ile birlikte 6 kişi serbest bırakıldı.

Zeynep Elmalı

630 bin kişilik Sağlık Bakanlığı çalışanları için bilgiyi öncelikli kılan haberlere imza atmanın gururunu yaşarken, personel alımları başta olmak üzere sağlık istihdamı konularında haberlerle ziyaretçilerimize bilgi aktarımı sağlıyorum.


İletişim Hesapları

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER