Gözaltına Alınan Başhekim Serbest Bırakıldı!

Ordu Ünye’de geçtiğimiz gün düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi G.Y. ile birlikte 32 kişi ihaleye fesat karıştırmak, çıkar amaçlı çete kurmak ve çeteye üye olmak suçlamalarıyla gözaltına alınmıştı. Ünye Devlet Hastanesi eski başhekim G.Y. ile birlikte gözaltına alınanlardan 6 kişi serbest bırakıldı.

Gündem 07.09.2019, 01:31
Gözaltına Alınan Başhekim Serbest Bırakıldı!

TIKLAYIN

Ordu'nun Ünye İlçesi'nde düzenlenen dev operasyonda, çok yönlü devam ettirilen soruşturmanın Ünye ayağında gözaltına alınan 32 kişiden 20 kişi adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilenlerden Ünye Devlet Hastanesi eski başhekim G.Y. ile birlikte 6 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ordu'nun Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde çok yönlü olarak 2 eylül tarihinde başlatılan büyük operasyonda, çıkar amaçlı çete kurmak, çeteye üye olmak ve ihaleye fesat karıştırmak suçlamalarıyla gözaltı işleminin uygulandığı süreç devam ediyor. 

ARALARINDA İŞ İNSANLARI DA VAR

Emniyet ekiplerinin yoğun güvenlik önlemleri altına Ünye adliyesine getirilen aralarında iş insanlarının da olduğu görülen şüpheliler geniş güvenlik önlemleri altında polis ve özel harekat ekipleri nezaretinde adliyeye getirilirken, şüphelilerin yakınlarının da adliyeye geldikleri görüldü. Haber ajanslarına düşen bilgiye göre, gözaltında tutulanlardan adliyeye sevk edilen 20 kişi arasında geçtiğimiz hafta görevden alınan Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi G.Y.'nin de olduğu öğrenildi. İfade alma işlemlerinin devam ettiği soruşturmada, savcıya ifadesini veren Ünye Devlet Hastanesi eski başhekim G.Y. ile birlikte 6 kişi serbest bırakıldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?