Göreve Yeni Başlayan Doktor, Kıdemlisini Bıçakla Öldürdü!

İstanbul Balta Limanı Kemik Hastalıkları Hastanesi’nde göreve yeni başladığı iddia edilen asistan doktor, kıdemlisi Dr. Kaan E. ile girdiği bıçaklı kavga sonucunda meslektaşını öldürdü. 1 doktorun hayatını kaybettiği olayın sebebi henüz resmi olarak açıklanmazken, Dr. Kaan E.'nin 40 kez bıçaklandığı söyleniyor. İddialara göre iki doktorun sen az hasta baktın, ben çok hasta baktım diye tartışmaya başladığı, sözlü tartışmanın 40 bıçak darbesi sonucu bir doktorun hayatını kaybetmesiyle sonuçlandığı iddia edildi.

Göreve Yeni Başlayan Doktor, Kıdemlisini Bıçakla Öldürdü!

Günlerdir Yazıyoruz..Odatv’de Bizi Teyit Etti! Doktorun Doktoru Öldürmesinin Altında Ne Var!! haberimiz için tıklayınız.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan Dr. Kaan Erol, meslektaşı tarafından uğradığı bıçaklı saldırıda hayatını kaybetti.

Meslektaşının Öldürdüğü Doktor Cinayetinde İhmal Var mı? haberimiz için tıklayınız.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde asistan olarak görev yapan Dr. Yavuz S. ile aynı hastanede çalışan Dr. Kaan Erol arasında saat 05.50 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.

TIKLAYIN

Tartışmanın büyümesi üzerine Yavuz S, Kaan Erol'u vücudunun çeşitli yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan Erol, buradaki ilk müdahalenin ardından Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kaan Erol, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

Dr. Kaan Erol'un muayenesi sırasında vücudunda 30'un üzerinde bıçak yarası olduğu tespit edildi. Şüpheli Yavuz S. ise hastane polisi tarafından gözaltına alındı.

İddialarda yer aldığı gibi bir insanı 40 kez bıçaklamanın hiçbir açıklaması, izahı olamaz. Ancak; Sağlık çalışanlarının 24 saatten uzun çalışma, uykusuzluk, iş yükü, mobbing gibi ardı arkası kesilmeyen sorunlarının bu olayda ne kadar etken olduğunu sağlık camiasının takdirine bırakıyoruz. Biran evvel gereken önlemler alınmazsa, korkarız ki çözüme kavuşturulmayan sorunlar sonucu buna benzer olaylar ne ilk nede son olacak.

Tüm Sağlık Camiamızın Başı Sağolsun.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 13:21

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 6 ay Önce

Bence katil olan kişi tanısı konulmamış şiddet meyilli psikiyatri hastası , haberin başlığı bir doktor bir doktoru defalarca bıçaklayarak ÖLDÜRDÜ olmalıydı

Hasip
Hasip - 6 ay Önce

40 kez bıçaklamış ya 40.
Bunun bir izahı olamaz.
Kişiliği oturmamış iki doktorun sen az baktın sen çok baktın diye başlayan kavgası 40 bıçak darbesiyle bitmiş.

Canan
Canan - 6 ay Önce

insanlar arasında tahammülsüzlük ve nefret yayılmış durumda. Herkes öfkeyle hareket ediyor. Bunu önlememiz lazım bu nefreti yok etmemiz lazım

Hatice
Hatice - 6 ay Önce

Mobing, iş yükü, uykusuzluk vs. gibi sebepler bi insanı 40 yerinden bıçaklayarak öldürmenin açıklaması olamaz yaa

Karabük
Karabük - 6 ay Önce

Yhttp://www.batitv.com.tr/guncel/3324-yeni-yapilan-ve-coken-hastane-bosaltiliyor.html?fbclid=IwAR2jW-Wo5oNLe4aMtsJnzeOV6jG6ZV3fq36r8LFB3py8Kv7lTmrqMXn8DTM

Ragıp
Ragıp - 6 ay Önce

Iş yükü yetmiyor gibi sosyal hayat bitik hele ki acilde çalışıyorsa, sürekli mobbing yetmiyor gibi saçma sapan bir düzensizlik. Allah bilir ne dertleri vardı da bu noktaya geldi. Doktorlar da insan masa başı çalışan güruh bir anlayın !

SIRADAKİ HABER