PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Görevden Alınan Sağlık Müdürü Yeni Maceralara Yelken Açtı

Sağlık Müdürlüğü görevinden alınan Doç. Dr. Ali Ramazan Benli çok sevdiği motor tutkusu ile yeni maceralara yelken açtı.

Gündem 15.06.2022, 01:09 15.06.2022, 01:31 Cansu Polat
Görevden Alınan Sağlık Müdürü Yeni Maceralara Yelken Açtı

Şehir hastanesi başhekimi ile yaşadığı sorun nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından görevden alınan Eski Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli son günlerde motoruyla verdiği pozlarla dikkat çekiyor.

“Erciyes beni çağırıyor yaslan bana diyor” mesajı ile ilk paylaşımını yaparak motor tutkusunu gösteren Ali Ramazan Benli, şimdi de Ali Dağı’nda verdiği pozu paylaştı. “Kayserimizin bekçi Ali Dağı. Yamaç paraşütü tandem atlayışına ekip hazırlanıyor.  Manzara ve Adrenalin sevenler buraya..” notuyla yeni paylaşımını yaptı.

BENLİ, YAŞADIĞI KAZAYI ÖRNEK GÖSTEREREK, İLK YARDIMIN ÖNEMİNE DEĞİNMİŞTİ:

"KAZA SONRASI OLAY YERİNE GELEN 2 KİŞİ BENİ ÖLDÜ DİYE BIRAKTILAR"

Diğer yandan Benli, bir süre önce ilkyardımın önemine vurgu yapmak için geçmişte yaşadığı bir motosiklet kazasını örnek göstermişti. Benli, “Hikayem doğum günümden 4 gün önceydi. Normalde İstanbul'da yaşıyordum ama Yahyalı'da bir motosiklet kazası geçirdim. Kaza sonrası olay yerine gelen 2 kişi beni öldü diye bıraktılar. Diğer gelenler arasından birini tanıdım ve seslendikten sonra beni tanıdı kendisi. Kemerini çıkarmasını ve bacağıma bağlamasını söylemiştim kendisine ve burada ilk müdahale çok önemli. Kazalarda ilk yarım saat hayatta kalmanın en önemli konusu. Bunun için ilk yardım eğitimi için olabildiğince üzerinde duruyoruz” ifadelerini kullanmıştı. 

Yorumlar (9)
Paraşüt kralı 2 hafta önce
Adam Kayseri sağlığında büyük kriz oluşturdu ama hiç birşey olmamış gibi hâlâ medyada kalmaya çalışıyor. Müdürlüğü boyunca çalışanlarından para toplamış, Başkalarına yedirmiş. O paraları kimlerle yediyse onlarda araştırılsın. Ayrıca paraşütümüze musallat olmasınlar. Bir tek keyfimiz var onunda tadını kaçırmasılar.
vhki 2 hafta önce
...dilerim layığı ile muamele görsün..verdiğini alsın ,ettiğini çeksin..
Yigido 2 hafta önce
Başhemşire için başhekimle kavga eden müdür değilmi bu ya. Çok tuhaf bir durum. Müdürün bu hemşire tutumunun arkasında bir bit yeniği vardır mutlaka. Çıkar ortaya birgün. Zaman hiçbişeyi ebediyen saklamaz.
Asabi 2 hafta önce
Bunların tümü böyle Antalya İl Sağlık Müdürlüğü halilde aynı b.. K faklı rengiydi. Doğrusu ibrahimin eline kimse su dökemez
HAK ADINA... 2 hafta önce
İŞİNİZE BAKIN!!! BAŞKA HABER Mİ YOK,TOPLUMA FAYDALI BİRŞEY Mİ YAPMIŞ ,MESLEĞİ İLE İLGİLİ BİR BULUŞU İCADIMI VAR , TEK ÖNE ÇIKAN TARAFI YANDAŞLIĞI VE SİTE OLARAK SİZDE ÇANAK TUTUYORSUNUZ...
Sağlıkçı 2 hafta önce
Bunlar seçilmiş arkadaşlar sayıları çok az bulunmaz Hint kumaşları yakında başka bir makama atanırlar
DERTLİ 2 hafta önce
BUNLAR BÖYLE KARDEŞ ADANANIN Kİ BIRAKSIN HOLDİNG SAHİBİ OLUR
furkan 2 hafta önce
şahin ve fatih ikilisi artık bu oyun ve entirikalrınız cok can sıkmaya başladı.stk ve memurluk yetmez olmuş anlaşılan sizlere
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?