Gölcük Diş Hastanesinde Olanlara Bakın!!

Gün geçmiyorki sağlıkta skandal haberlerle karşılaşmayalım. Kocaeli’de sağlık kurumlarındaki başıboşluk ve yöneticilerin iş bilmezliği ile vurdum duymazlıkları almış başını gidiyor. Son zamanlarda Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden gelen şikâyetler ve yaşananlar yenilir yutulur cinsten değil.

Gölcük Diş Hastanesinde Olanlara Bakın!!

Gün geçmiyorki sağlıkta skandal haberlerle karşılaşmayalım. Kocaeli’de sağlık kurumlarındaki başıboşluk ve yöneticilerin iş bilmezliği ile vurdum duymazlıkları almış başını gidiyor. Son zamanlarda Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden gelen şikâyetler ve yaşananlar yenilir yutulur cinsten değil.

Geçtiğimiz aylarda Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yaşanan iğrenç olayın maalesef ki üstü kapatılmış. Hastanenin bodrum katında birliktelik yaşarken şirket elemanları basılıyor ve buna karşılık bu rezilliğe hiçbir tutanak ve işlem yapılmıyor.

TIKLAYIN

Kurumun güvenliği için kurulan kamera sistemi ile idareciler tarafından kurum çalışanlarını 7/24 takip edilmekte olup, hatta idarecilerin kurum kameralarını telefonlara yükleyerek personellerin orasının burasının kaşıması dahi gündem konusu olmakta.

Laboratuar ihalesine giren firmadan para aldığı da iddia edilen müdürün, mevcut anlaşması devam eden firmaya vermesi gereken işi, yeni firmaya vererek haksız kazanç sağladığı ve usulsüz ihale nedeniyle eski firmanın sağlık müdürlüğüne şikayette bulunması ve hukuki yollardan tazminat talep ettiği de yeni haberler arasında.

İDARECİLER LİYAKATSİZ Mİ?

Sağlık ile alakası olmayan iş bilmez liyakatsiz kişilerin belediyeden getirilerek kuruma idareci yapıldığı, idarecilerin egolarını tatmin etmek için saçma sapan uygulamalar ile de çalışanlara psikolojik baskı kurduğu, çalışanları adeta canından bezdirmiş durumda. Gölcük Diş Hastanesinde çalışan personelin çalışmak istemediği ve biran önce kurumdan kurtulmak için mücadele ettikleri ise en vahim iddialar arasında.

Bir dönem Ak Partiden aday adayı olan başhekim ve belediyeden getirilerek siyasetin desteği ile hastaneye müdür yapılan hastane müdürünün arkasında kimin olduğu, sağlık müdürlüğünün ise bu olaylara neden sessiz kaldığı merak konusu…

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 19:18

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sçl 41
Sçl 41 - 5 ay Önce

Bahsettiğiniz kişi aday adayı olmadan önce de baş hekim di.keşke araştırıp haber yapsaydınız

sağlıkçı
sağlıkçı - 5 ay Önce

yazılanların hepsi gerçek dışı.

Gölcuklu
Gölcuklu - 5 ay Önce

Iddiaları araştırıp mi haber yaptınız ? Böyle birşey olduğunu zannetmiyoruz.

Editör
Editör @Gölcuklu - 5 ay Önce

Aynı ip ile yaptığınız "Kıymet" ismiyle yaptığınız yorumunuzuda onayladık, bu yorumunuzu da onayladık. Bilginize.

Rumuz 41
Rumuz 41 - 5 ay Önce

Bahsi geçen kişilerle ilgili, daha önce çalıştıkları yerlerden de şikayet varmış. Hatta buraya sürdüklerini duymustum.

BOZUK SİCİL
BOZUK SİCİL @Rumuz 41 - 5 ay Önce

SÜRGÜN EDİLENLER YÖNETİCİ OLUYORSA BENDE SÜRÜLMEK İSTİYORUM. SÜRÜN BENİ.

Kıymet
Kıymet - 5 ay Önce

Haksızlık ediyorsunuz

Hsyn Gld 33
Hsyn Gld 33 - 5 ay Önce

Mobing mi dediniz. Mobing in zirve yaptığı yer Mersndir. Üstüne azarlamLar adam kovalar. Yetmedi iftira atıp uzaklaştırmalar. Yazmaya ne el ne de yürek dayanır. Mersine yazık ettiler yazık

Adnan
Adnan - 5 ay Önce

Şöyle bir baktımda her yer aynı bu kurumların başkanı hakkındaki iddalar ayyuka çıkmışken yanında beslediyi kanatlarının altından ayırmadığı dolandırıcılıktan fişlenmiş doktorlar bunların mahkemeleri ne durumda bilmem ama dosyası sahtecilik dolandırıcılık iddaları ile dolu ama. Sayın başlan m.d. Kocaelide. Bu arkadaşı himayesinde tutmaya devam eder. Gelelim. 112. Ye çağrı merkezinde çocuk pornosundan çalışanlar yakalansa. Bu da kapatılsa vah benim güzel ülken ne hale geldi

minik
minik - 5 ay Önce

Yetkililer ne kadar duyarlı bakacağız.


SIRADAKİ HABER