PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Genç doktorun sır ölümünde 3 gözaltı!

Cinayet Büro Dedektifleri Evde bulunan kimyasal maddeleri incelenmeye aldı. Olaydan günler sonra polis 3 kişiyi gözaltına aldı.

Gündem 17.03.2022, 21:52 Zeynep Elmalı
Genç doktorun sır ölümünde 3 gözaltı!

İstanbul'da özel bir hastanede ambulans doktoru olarak çalışan Mehmet Can Kızıl 9 Ocak 2022 günü evine gitti. İddiaya göre alkol alıp yemek yedikten sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Mesai arkadaşları 3 gün boyunca ulaşamayınca kapısına gitti ama kapıyı açan olmadı. Hemen polis ekiplerine ve çilingire haber verdi. Birlikte içeri girdi korkunç bir manzara ile karşılaştı. Mehmet Can Kızıl hayatını kaybettiği belirlenirken ve masanın üzerinde alkol şişeleri yanında da bir miktar kimyasal madde bulundu. Yapılan incelemelerde doktorun vücudunda herhangi ir kesici ya da delici alet izine rastlanmadı.

EVDE BULUNAN KİMYASALLAR İNCELEMEYE ALINDI

Ancak savcılık ölümü şüpheli ölüm olarak değerlendirdi. Cinayet Büro Dedektifleri konuyla ilgili çalışma başlattı. Evde bulunan kimyasal maddeler incelenmeye alındı. Ayrıca Kızıl'ın telefonu da inceleme altına alındı, eve başka girip çıkan var mı bunlar da tek tek araştırılıp ölümün ardındaki sır perdesi aralanacak.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Tüm bu bulgular ışında yeni bir gelişme yaşandı olaydan günler sonra polis 3 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Yorumlar (1)
Hekimce 2 ay önce
Böyle haber yapmayın artık bu ne ya. Özlük hakları maaşlar vb şeyleri yapın. Misal emeklilik hakları mutemed görüşleri vb
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?