Gelin Adayı 55 Bin Lirayı Alarak Hastane Tuvaletinden Kaçtı!

Samsun'da akıllara durgunluk veren bir dolandırıcılık yaşandı. Evlenme vaadiyle damat adayından 20 binla başlık parası 35 bin liralık da altın alan gelin aday, düğün öncesi hastayım diyerek gittiği hastanenin tuvaletinden kayıplara karıştı.

Gündem 21.08.2020, 16:55 Güler Sağlam
Gelin Adayı 55 Bin Lirayı Alarak Hastane Tuvaletinden Kaçtı!

Samsun'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bafra ilçesine evlenmek vaadi ile gelen bir kadın, damat adayını 55 bin lira dolandırıp hastane tuvaletinden kaçtı.
Samsun'da 3 gün önce meydana gelen olayda, bir tanıdığının Çorum'da bir kız olduğunu ve evlenebileceğini söylemesi üzere ailesiyle birlikte Çorum'a giden damat adayı A.K(27), burada tanıştığı gelin adayı S.Ç.'nin(22) ailesi olduğunu söyledikleri kişilerle görüşüp 20 bin lira başlık parasında anlaştılar.

20 bin lira başlık parasını veren A.K. ve ailesi gelin adayı S.Ç.'yi de yanlarına alarak Bafra'ya geldiler.

TIKLAYIN

Evlilik hazırlığına başlayan A.K. ve ailesi pazar günü için nikah günü aldılar. Düğün öncesi kuyumcuya giderek 35 bin lira değerinde bilezik alıp gelin adayın S.Ç.'nin koluna taktılar.

Alışverişten eve döndüklerinde gelin adayı S.Ç. rahatsız olduğunu, hastaneye gidip muayene olmak istediğini söylemesi üzerine A.K. ile birlikte hastaneye giderek muayene için kayıt yaptırdılar.

Bu esnada tuvalet ihtiyacı olduğunu söyleyerek hastanenin tuvaletine giden S.Ç. hastaneden kaçarak kayıplara karıştı. Bir süre sonra tuvalete bakan A.K, gelin adayını tuvalette bulamadı. Kaçtığını anlayan A.K. İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine giderek şikayetçi oldu. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. Ajanslar

Yorumlar (0)
4
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?