PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Fox TV Sunucusu Tepeli Sağlık Bakanı Koca’ya Yüklendi!

Fox Ana Haberi sunan Selçuk Tepeli, Etlik Şehir Hastanesinin açılışı nedeniyle Ankara’daki hastanelerin içinin boşaltıldığını söyleyerek “bunu söylüyorlar, itiraf ediyorlar. Sağlık Bakanı bunu yaptı” dedi

Gündem 01.10.2022, 16:18 Cansu Polat
Fox TV Sunucusu Tepeli Sağlık Bakanı Koca’ya Yüklendi!

Fox TV ana haber bültenini sunan Selçuk Tepeli, Ankara Etlik Şehir Hastanesi açılışı sonrası yaşanan tablo ile ilgili Sağlık Bakanı Koca'nın başka hastanelerin içlerini boşalttığını iddia etti.

Tepeli konuşmasında;

"Neyse ki kapatılmasının önüne geçebilmek için elimizde geleni yaptık. Ankara’daki hastana kaosu… Biz bunları ettik söyledik, bakalım geldiğimiz nokta neymiş" diye konuştu.

Tepeli’nin sunuşunu yaptığı haberde ise Ankaralıların hastane koridorlarında yaşadıkları zorluklara dikkat çekildi. Ankara’da vatandaşın en büyük sorunu ise doktor yetersizliğinden ve randevu sisteminin resmen patlaması nedeniyle randevu bulamamak.

Türkiye’de hemen her ilde bu sorun yaşanıyor. Hastaneden randevu almak isteyen vatandaş online sistemde en az 2 hafta sonrasına ancak şanslıysa randevu bulabiliyor.

Yorumlar (6)
alp 2 ay önce
1. basamak önemli olan insani olan ben hasta olmadan sağlıklı yaşamam için ne yapılıyor
SAĞLIKÇI 2 ay önce
1. basamak sağlık ocaklarını unuttuk hasta olan hastanelere yükleniyor neden önce aile hekimine gidilmiyor.Diğer gerçek hastalarında hakkına giriliyor
personel 2 ay önce
Kusura bakmayın bence Sayın bakan koca tam bir mirasyedi çıktı. Sağlık alanında yönetsel bilgi olarak ilk öğretilen bu sistemin peşin para ile asla istenilen hizmetin sunulamayacak olduğudur.
Yani sen peşin olarak doktora al sana % 100 zam yeter ki daha fazla hasta bak dersen ve buradan başarı beklersen bu belki birkaç ay oransal olarak ilerleme gibi görünecektir lakin günün sonunda başladığın noktanın da gerisine düştüğünü görecek olduğundur.
İnşAllah bilim ve ben yanılırım ve sayın koca doktor reformu ile dünyada bir ilke imza atar. Unutmadan bu kadar kamu kaynağını kullanıp mali olarak bu kadar yük bindirip bu kadar memnuniyetsizlik oluşturmak ancak büyük bir çaba ile olur.
Asabi 2 ay önce
Darrakı yedik
Mustafa özlem 2 ay önce
Tabi ki Çirkeflik yapacak FOX TV sahibi YAHUDİ dir çünkü. Çalışanlarda onlardan kemik alıyorlar...
hakkı 2 ay önce
eeeee konu ile alakası ne