Forma Fiyatlarında Fahiş Artış Yapıyorlar!

Sağlık personellerinin kullandığı formalar, terlikler ve boneler de son bir haftadır yaşanan fahiş artışlar sağlıkçıları adeta isyan ettirdi. Bu konuda saglikpersoneliHABER.net’e ulaşan ziyaretçilerimiz, kumaş fiyatlarına zam geldiğini bahane ediyorlar ama korona haftalarında Sağlık çalışanları üzerinden yapılan bu zamları protesto ediyoruz dediler.

Gündem 30.03.2020, 14:14 31.03.2020, 07:39 Güler Sağlam
Forma Fiyatlarında Fahiş Artış Yapıyorlar!

Türkiye'nin en büyük online medikal giyim firması olarak kendini tanıtan bazı firmaların COVID-19 salgınıyla mücadelenin tartışmasız kahramanları olan sağlık çalışanlarının kullandıkları formalar, terlikler ve bonelere son bir haftada yapılan %60’a yakın zamlar sağlıkçıları adeta isyan ettirdi. 

SAĞLIK ÇALIŞANI ÜZERİNDEN YAPILAN/YAPILACAK KAR VE ÇIKARLARI ASLA KABUL ETMİYORUZ

Bazı firmaların kumak fiyatlarına yapılan zamları işaret etmesine rağmen, bir hafta önce “Likralı Dr Greys Modeli Cerrahi Takım” 89 TL‘ye satan Firma, aynı ürünü bugün 129,90 TL gibi bir fiyata satarak manşetlerindeki “özveriyle görev yaptığınız bu dönemde bizde sizin yanınızdayız” derken ironi yaptıklarını da zamlarıyla göstermiş oldular.

TIKLAYIN

Aynı ürün farklı sitelerde 106 TL gibi daha az zamla da satılıyor. 

Sağlık çalışanı üzerinden yapılan/yapılacak kar ve çıkarları asla kabul etmiyoruz! 9,90 TL’ye satılan boneyi bir hafta sonra 25 TL gibi % 100’ü geçen zamlarla satanları da, satan zihniyetleri de şiddetle kınıyoruz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-7
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?