Fedakâr Doktor Kendi Orucunu Açmadan Önce Hastasına Yemek Yedirdi!

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesinde bir doktorun iftar vakti kendi orucunu açmadan önce yaşlı bir hastaya yemek yedirmesi görenleri duygulandırdı.

Gündem 25.04.2020, 16:49 27.04.2020, 00:24
Fedakâr Doktor Kendi Orucunu Açmadan Önce Hastasına Yemek Yedirdi!

TIKLAYIN

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesinde görevli olan bir kadın doktor iftar saati geldiğinde orucunu açmadan önce o sırada yemek saati gelen yaşlı bir adamın yemeğini yedirdi. Fotoğraf karesini görenler ise kadın doktoru bu fedakarlığından dolayı tebrik etti.

Fedakar doktora bir tebrikte Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'dan geldi. Kadın doktorun yaşlı adama yemek yedirdiği anda çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Çomaklı, "Kendisi iftar etmeden önce hastasını düşünen fedakâr bir hekimimiz. İyi ki varsın, iyi ki varsınız. Her şey için teşekkürler" notunu düştü.

Yorumlar (5)
3nokta 7 ay önce
Hemşirenin asli görevi doktorun lütfü olduğu için herkes şaşırmış hâlde. Doktor hastaya yemek yedirdi alkış
Uzman hemşire 7 ay önce
Millete neden kendinizi güldürüyorsunuz buna hayatında birkez hastaneye giden kişi bile anlar reklam kokan hareketler hasta oruç değil ki iftar saati yemek verilsin ki hadi verdiler Dr yedirmez egosu yemez ya hemşiredir yada personel nerde yaşıyorsunuz siz ????????????
sağlıkçı 7 ay önce
Tesadüfe bak,biride hemen çekip internete atıvermiş..
Murtaza Kurt 7 ay önce
Feto soruları çaldı dağıttı sanırım bu sorularla sağlıkcı olanlar araştırılmadı , beş dakikada muayene yapan doktorlardan kuşkulanıyorum ,
Mehmet 7 ay önce
İlk önce orucunuzu Allah kabul etsin .Allah sizin gibi insanları çoğaltsın.
15
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?