Fahrettin Koca'yı Suçlayan Atilla Taş: "Yalan söylüyor, keşke beni dava etse"

Covid-19 test sonucu pozitif çıkan vatandaşların evlerine kamuya ait araçlarla bırakıldığı şeklindeki Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamasına şarkıcı Atilla Taş, "Yalan söylüyor! Keşke beni dava etse de ispat etsem" şeklinde yanıt verdi.

Gündem 18.09.2020, 09:32 18.09.2020, 09:37
Fahrettin Koca'yı Suçlayan Atilla Taş: "Yalan söylüyor, keşke beni dava etse"

Koronavirüs testi pozitif çıkan hastaların evine araçla bırakıldığını söyleyen Sağlık Bakanı Koca'ya, Atilla Taş'tan sert yanıt geldi. 

TIKLAYIN

Fahrettin Koca'nın, "Testi pozitif çıkan kişileri evine araçla bırakıyoruz. Temaslıların taramasını 15 saat içinde yapıyoruz. İzole edilen taşıyıcıyı arıyor, semptom gelişmişse 112 Acil ile hastaneye getiriyoruz. Bu sistem tüm illerde uygulanıyor. Dünyada böyle bir uygulama söz konusu değil" şeklindeki sözlerine yanıt veren Taş, "Yalan söylüyor! Keşke beni dava etse de ispat etsem" dedi.

Yorumlar (13)
Sağlık 1 ay önce
Sorun bakan beyde değil olmayacak yapılamayacak işleri vatandaşın gözünü boyamak için söylüyorlar sırf oy kaybetmemek adına sonra sonuç hüsran evet belki yapılan yerler var ama covid temaslı ve pozitif vaka sayısı artarsa bunu karşılayacak saglik sistemi hicbir ülkede yok maalesef var diyende olursa gerçeği soylemiyordur.....zaten 112 ambulansları dolmuş niyetine kullanılır oldu...sistemsel birçok yanlış ve amacına uygun olmayan uygulamalar yapilmakta...yani bakan bey bizede tavan ödeme asm personeline şu kadar para vercez diyo ama işin aslı öyle olmuyo maalesef konuştukları ile yaptıkları hep siyasi bir hamle vatandaşında gerçekleri görmeye başlaması ne güzel sadece sanatçı için değil bu açıklamaya tepki yağdı her kesimden....
Mehmet 1 ay önce
Atilla senin kanın ciğeri kaç para ediyor ki sağlık bakanına muhatap olacaksın
mehmet 1 ay önce
Çok doğru dedin.Gitsin ham çökelek söyleyip kıvıra kıvıra dans etsin.Bakanımız gecesine gündüzüne katmış degerli bir hekim ve siyasetçidir.
Adam hakli 1 ay önce
Test sonuçları en az iki günde çıkıyor nasıl oluyorda araçla bırakıyorsunuz iki gün hastane bahcesinde mi tutuyorsunuz ?
. 1 ay önce
bu adamı haber yapıyorsanız siz de de sıkıntı var
15 Temmuz 1 ay önce
"FETÖ'nün hiyerarşik yapısına dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası alan bir tipin söylemini haber yapmışsınız. Sağlık Bakanlığının taşradaki kurumları başka kurumlardan bile araç alarak, diğer işleri aksatma pahasına bununla ilgileniyor.
Bu sitenin Fetö'den hüküm giymiş bir tipi haber yaparak Sayın Bakanımızı "yalancı" gibi göstermesi de gerçekten çok manidar.
atilla taş denilen 15 Temmuz'da 251 insanımızı şehit eden Fetö darbesi nedeniyle hüküm giymiş tip çok mu sevimli geldi size????????
Rana 1 ay önce
Pandemi hastanesi olarak geçmeyen özel hastaneler test yapıyor ve pozitif çıktıktan sonra direk salıyor. Ne yaparsan yap dercesine bir şekilde hallet gidişini diyorlar. Ben kendim hemşireyim ve prosedürü bildiğim için sesimi çıkarıp araç ayarlamalarını sağlayabildim ama özel hastanenin değil ilçe sağlığın. İl ya da ilçe sağlık müdürlükleri temaslılar ve pozitif vatandaş için araç ayarlıyor ama sistem yine de çok oturmuş vaziyette değil. Beni tek başıma araca alırlarken temaslı yakınımı pozitiflilerle aynı araca bindirdiler ve söylemediler. Kendisi de diş hekimi olan yakınım sağlıkçı olduğunu söyledikten ve şikayet edeceğini söyledikten sonra dönüşte pozitiflilerle götürmemeyi kabul ettiler. Ama biz sistemi az çok bildiğimiz ve yapabileceklerimizden bahsettiğimiz için bu şekilde davranılmış olabilir.
Dr kaya 1 ay önce
Koskoca sağlık bakanına değil bu ne olduğu belirsize mi güveneceğiz
Vatansever 1 ay önce
Atila taş sözüm sana ben bir çalışan olarak şahidim evet doğru kovidli tekrar devletin ambulans ???? ları tekrar eve bırakıyor, pis herifyalancı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?