Fahrettin Koca Mansur Yavaş'a Devlet Teamülü'nü Hatırlattı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın geçtiğimiz gün twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Covid-19'a bağlı ihlalleri önlemek için pozitif ve karantinadaki hasta bilgilerinin belediye ile paylaşılmasıyla ilgili attığı twite cevap veren Bakan Koca, devlet teamülünün altını çizerek zaten bilgilerin isteyen Kurumlarla paylaşıldığını hatırlattı.

Fahrettin Koca Mansur Yavaş'a Devlet Teamülü'nü Hatırlattı!

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada;

TIKLAYIN

"Sn. Yavaş, Teşekkür ederim. Covid pozitif ve şüpheliler HES Uygulamasına kayıtlıdır; bilgiler, talep eden kurumların entegrasyonuna açık. Sistem, istenirse şehir içi toplu taşımada da riski önlemeye elverişli. Devlet teamülü görünürlüğe feda edilmemeli. Mücadele birlikte mümkün." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 01:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saçmalamış
Saçmalamış - 1 ay Önce

Bakan 6 aydır bakanlık değil twiter fenomenliği yapıyor herkesi de kendisi gibi sanması doğal. Görünür olmak için abuk sabuk teitler atan bakan değil sanki ne komiksiniz ya!

Tarafsiz
Tarafsiz - 1 ay Önce

Devlet teamülleri gereği talepler, bilgilendirmeler, satışlar, alislar resmi yazı ile olur sayın Yavaş hukukçu olarak çok iyi bilir aslında, twitter'da üzerinden bir yazışma olmaz, tribüne oynamış.

ali aslan
ali aslan @Tarafsiz - 1 ay Önce

devlet teamüllerinde sokağa çıkma yasağı içişleri bakanının twiterinden, sokağa çıkma yasağının iptal edilmesi cumhurbaşkanının twiterinden, 6 aydır günlük vaka sayıları sağlık bakanının twiterinden yapılmaz diye düşünüyorum bunlarada bir sözünüz var mı

SIRADAKİ HABER