PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Fahrettin Koca, Kırık Ayak Parmaklarıyla Cenazeye Katılmış

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yaklaşık 2 hafta önce 3 parmağının da kırıldığı, kırık parmaklarla Ekrem Karakaya’nın cenazesine katıldı öğrenildi.

Gündem 16.07.2022, 17:28 18.07.2022, 11:48 Cansu Polat
Fahrettin Koca, Kırık Ayak Parmaklarıyla Cenazeye Katılmış

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın 2 hafta önce üç ayak parmağının kırıldığı öğrenildi. İddiayı Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş gündeme getirdi.

Muayene olduğu hekim dışında kimseye söylenmediği belirtilen kırık parmaklarla ilgili edindiği bilgileri aktaran Gazeteci Yarkadaş, doktor Ekrem Karakaya’nın Konya’da düzenlenen cenaze törenine Fahrettin Koca’nın kırık parmakları ile katıldığını söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yakın çevresinden edindiği bilgileri paylaşan Korkusuz Gazetesi yazarı Yarkadaş, cenaze töreninde sağlıkta şiddet konusu başta olmak üzere yaklaşık 60 tane doktorla Bakan Fahrettin Koca’nın görüşme yaptığını bildirdi. Bakan Koca’nın ayak parmaklarında oluşan kırıkla ilgili Konya’da görüştü doktorlara da herhangi bir bilgi vermediği öğrenildi.

Küçük bir kaza geçirdiği öğrenilen Fahrettin Koca’nın 2 ki hafta önce 3 parmağının kırıldığını öğrendiği ve bu halde çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Yorumlar (8)
CovidAcil 3 ay önce
Ayyy kiyamam yaaa! Biz yillarca ameliyatli ya da hasta oldugumuz hâlde bile nobetlere mecbur geldik, hic sesimiz cikti mi?!
Ths 3 ay önce
Hasta olduğun halde nobetemi gittin kıyamam ... Arkadaş bizde bu sektörün içindeyiz. Tanıdık doktor çok rapor üstüne rapor alan . Kaç gün iznin kaldı diyince 30 yilliktan var , 40da rapor hakkım var , toplam 70gün izin hakkım var diyenle dolu. Özverili çalışanların yanında bu gibi çalışanlarda var. Herkes covidde özverili çalıştık diye konuşuyor. Biride karşılık olarak idari izinler verildi demiyor.....
! 3 ay önce
Çok şımarıksınız.
Fatma 3 ay önce
Üzüldüm o şekilde katılmak zorunda kaldığı için ve çok takdir ettim duyarlılığı için...????????
nerde çalışıyor ne iş yapıyor söyle 3 ay önce
çalışmasın bu bakanı istemiyoruz anlamadın mı?
BKS 3 ay önce
Sayın bakanım sizi seviyoruz, geçmiş olsun, bizler için çaba sarfettiğinizi biliyorum.. İnşAllah daha güzele gideriz, slm. ve saygılar sunuyorum..
Ahanda 3 ay önce
Kanka parmakta sıkıntı çıkmıyor ama yine de sen bilirsin.
Osman çetin 3 ay önce
yalan ya gayet düzgün yürüyordu
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?