PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Fahrettin Koca: İyileştirmeler 15 Ağustos’ta Görünür Hale Gelecek

Sağlık Bakanı Koca sağlık çalışanlarının özlük haklarıyla ilgili çıkarılan kanun teklifine atıfta bulunarak “arkadaşlarımız için yaptığımız iyileştirmeler 15 Ağustos‘ta herkesçe gözle görülür hale gelecek” dedi.

Gündem 09.07.2022, 20:03 11.07.2022, 17:41 Cansu Polat
Fahrettin Koca: İyileştirmeler 15 Ağustos’ta Görünür Hale Gelecek

Bakan Koca sağlıkta çözülemeyecek sorunun olmadığını vurgulayarak sorunlarla ilgili çarelerin ya uygulamaya konulduğunu veya konulmak üzere olduğunu söyledi. Sağlık sisteminin ve sağlık çalışanlarının salgından bu yana ağır şartlar altında yıprandığı aktaran Fahrettin Koca, “arkadaşlarımız için yapılan iyileştirmeler 15 Ağustos‘ta herkesçe gözle görünür hale gelecek” açıklamasında bulundu.

Sizler için üstümüze düşeni hızla yapıyoruz diyen Sağlık Bakanı, "önemli işlerin başında karar, devamında ısrar, neticesinde memnuniyet ve huzur vardır" ifadesini kullandı.

Kurban Bayramı dolayısıyla videolu mesaj yayınlayan Fahrettin Koca, bayrama buruk bir şekilde girildiğini belirterek Konya Şehir Hastanesinde görev başında katledilen doktor Ekrem Karakaya cinayeti nedeniyle derin üzüntü duyduğunu belirtti.

Yorumlar (38)
??? 1 ay önce
Tam olarak nerede görülecek. Gidip orada bekleyelim
Sağlık 1 ay önce
15 ağustos banka hesaplarını yayınlayalım bakalım gözle görülür ne değişmiş.. evet asmler gözle görülür değişecek cunki onların zamli maaşları ağustosta yatacak belki de bakan bey ondan bahsetmistir:)) bakalım bekleyip görecez aman biz yanılmış olalım da bakan bey haklı çıksın ama hiç umudum yokk yine verecekleri yerlere zam verip çoğu çalışanı mağdur edecekler.yada hiç performans almayanlar performans alınca bakalım ne kadar alacaklar merak ediyorum...kafamda deli sorular:))
Diş hekimi 1 ay önce
Yalancı çoban hikayesini bilir misiniz :)
Sağlıkçı 1 ay önce
Ağustos olmazsa Ekim e oda olmazsa...
Yav He He 1 ay önce
Yav He He
2023 1 ay önce
Sağlık çalışanları da 2023' de sizin oylarınıza güzel iyileştirmeler yapacak. Etkisini seçimden sonra gösterir merak etmeyin...
Hizmetli 1 ay önce
Bakanımız doktorlara çalışıyor hizmetli ile kim uğraşacak sanki çok maaş alıyor sosyal haklar doktorlara
Kodsağlık 1 ay önce
Hangi Ağustos un 15 i acaba...Gözle görülür değil cebimize hitap eden birşeyler olsa daha iyi
Dr 1 ay önce
Bugüne kadar ne dediyse yaptı bakanımız. Yersen tabii
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?