Esnaf Odası Başkanı: Sağlık çalışanları işlerini yaptılar paralarını aldılar!

SESOB (SAKARYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ) Başkanı Hasan Alişan Yerel bir televizyon kanalında katıldığı programda Sağlık çalışanları için “işlerini yaptılar paralarını aldılar” dedi.

Gündem 08.04.2021, 16:48 08.04.2021, 16:52 Güler Sağlam
Esnaf Odası Başkanı: Sağlık çalışanları işlerini yaptılar paralarını aldılar!

TV 264 ekranlarında Sakarya Kitap Kırtasiye Büfe Gazete Bayileri Tekel Maddeleri Satıcıları ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Coşkun Bilir ile esnafın sorunlarıyla ilgili konuşan Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, “Pandemi sürecinde sağlıkçılar işini yaptı ve karşılığında da parasını aldı” dedi. 

CUMALI HATIRLATTI    

SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın bu sözlerine sağlık çalışanları üzüldü. Geçen Cuma günü TV 264 ekranlarında ‘gazeteciler soruyor’ isimli programa katılan Başkan Hasan Alişan’a gazeteci Hüseyin Cumalı bu durumu aktardı. Pandemi döneminde görev yapan sağlık çalışanlarının canları pahasına görev yaptıklarını anımsatan Hüseyin Cumalı, “Sayın Alişan sağlıkçılar sizin ‘işlerini yaptılar parasını aldılar’ sözlerine üzüldüler. Benden de size bu üzüntülerini aktarmamı istediler” dedi.


İŞLERİNİ YAPTILAR

Cumalı’nın bu anımsatması üzerine konuşan Başkan Alişan, “Doğrudur, üzülebilirler. Onlar uzmanlığı dışında ne bir şey yapmadılar. Oysa kahveci esnafı battı. Şimdi batan mı kıymetli, ayakta kalan mı kıymetlidir” dedi. Sağlıkçıların Pandemi sürecinde canlarını ortaya koyduğunu anımsatması üzerine Başkan Alişan,” Ne yaptılar da canlarını ortaya koydular! Deprem de oldu da taş mı taşıdılar! Yapmayın bunu” dedi.
 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (20)
Sivasli 4 ay önce
Adam diye koymuslar oraya ayakkabi okcesini bide dinliyorlar
Eğirdir li 4 ay önce
Bunlarida adam diye çıkarıyorlar...
edep 4 ay önce
ne yaptılar da canlarını ortaya koydular ! depremde taş taşıdığımızda oldu, taş altından insan taşıdığımızda . kendine saygısı olmayınca insan kimseye saygı duymaz. esnafı sağlık çalışanı kapatmadı beyefendi tühhh kalıbına
Hemşire 4 ay önce
Parayı doktorlar aldı geriside baktı
esnaf 4 ay önce
doğru söylüyor, tüm sağlıkçılara tavandan 3-4 maaş yattı aylık ama esnafa hiçbir şey
bu pandemide en mağdur olan bizleriz
Recep ÇADIRCI 4 ay önce
İroni yapıyorsundur umarım :D
Enbe bire 4 ay önce
Gel sana maaşımı vereyim yiyorsa sen kovit servisinde çalış, bide bakanlığın fazladan verdiği birşey yok sağlıkçıların alın teri olan parayı verecekti malesef onuda vermedi. Bide bir tane boş başkan konuşuyor orda, gelsin maaslarimizi değiştirelim onunla kim memnun kalır bakalım. Sen o lafları söyleyen boş baskanina şöyle şimdiye kadar topladıkları o aidatları ne yapmış bir esnafa yararı dokunmuş mu, herkes uzaktan konuşuyor fakat hastaneye geldi mi hemen kendini dışarıya atar, fakat demezler orda 24 saat çalışanlar nasıl çalışıyor
hemşire 4 ay önce
hadi lan oradan
smemuru 4 ay önce
yok 5 maaş. Rabbim seni o yoğun bakıma düşürsünde gör bakalım neyin ne olduğunu.
yalnış 4 ay önce
yalnış biliyorsun . maaş değil yatan 3 ay döneri tavandan verdiler. maksimum 3000 tl aldı sağlık çalışanı. bunun karşılığında, gece gündüz demedi, diğer kurumlar 10. 16.arasında esnek çalışırken, sağlıkçıyı hergün tam mesai çalıştırdılar. dediğiniz gibi 3-4 maaş verselerdi belki sağlıkçının yarasına merhem olurdu. bizler kanmadık ama tüm vatandaşları kandırdılar yalanlarına .
CovidAcil 4 ay önce
Soysuz!
Üvey evlat 4 ay önce
Yuuuuuuh
mehmet aygün 4 ay önce
Yuh diyorum bu adama !?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
33
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?