Eski Başhekimden Şifalı Nağmeler Korosu!

Çorum’da Sağlık Müdürlüğü öncülüğünde kurulan ve Çorum Devlet Hastanesi Eski Başhekimi olan yeni dönemde ise Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Op. Dr. Arslan Erkan öncülüğündeki “Şifalı Nağmeler” isimli koro ilk konserine hazırlanıyor.

Eski Başhekimden Şifalı Nağmeler Korosu!

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Arslan Erkan ve Eğitim Ar-Ge Koordinatörü Esin Eser tarafından 11 Aralık 2019 günü kurulan “Şifalı Nağmeler Türk Müziği Hastane Korosu” 14 Mart Tıp Bayramı’nda vereceği iki konsere hazırlanıyor.

TIKLAYIN

Türk Müziği'ne gönül veren doktorlar, hemşire, eczacı, sağlık ve idari personelinde katılımıyla Koro Başkanı Bestekar Halil Özçelebi ve Koro Şefi Behiye Özeşer ile birlikte her hafta Pazartesi ve Cuma günleri mesai bitiminde Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Şehit Muzaffer Karaca Konferans Salonu’nda toplanan 25 kişilik koro ilk konserini Tıp Bayramı dolayısıyla 13 Mart 2020 Cuma günü Hastanenin Şehit Fikret Metin Öztürk Konferans Salonu’nda; ikinci konserini ise 15 Mart 2020 Pazar günü Devlet Tiyatro Salonu’nda Çorumlu sanatseverlerin beğenisine sunacak.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada halka açık olan konserlere tüm müzikseverler davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 22:18

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER