Eski Başhekim Mustafa Altınışık Toprağa Verildi!

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ve eski Samsun SSK Hastanesi Başhekimlerinden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Altınışık Havza’da toprağa verildi.

Eski Başhekim Mustafa Altınışık Toprağa Verildi!

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ve eski  Samsun SSK Hastanesi Başhekimlerinden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Altınışık Havza’da toprağa verildi.

Bir süredir yakalandığı kanser hastalığı ile mücadele eden ve İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 73 yaşındaki Altınışık için Kevser Camiinde cenaze namazı kılındı.

TIKLAYIN

Altınışık’ın cenazesi öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası ilçe mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze merasimine CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta, Havza Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Keçeci, Başhekim Yardımcısı Mustafa Demirci ve vatandaşlar katıldı.

Uzun yıllar doktorluk yapan ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Altınışık Havza Samsun Devlet Hastanesi, Erzurum Tıp Araştırma Hastanesi, Samsun SSK Hastanesi Başhekimliği, Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Muavinliği, İstanbul Haseki Hastanesi Ortopedi Uzmanlığı, İstanbul Bakırköy Devlet Hastanesi Başhekim Muavinliği, Baltalimanı Kemik Hastalıkları  Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaptı. Daha sonra emekli olan Altınışık İstanbul’da özel bir hastanede çalıştı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER