PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Eski Başhekim: Hakkındaki İddialarla İlgili ‘İnancımız Tam, Abdestimizden Bir Kuşkumız Yok’

Antalya Alanya Eğitim Araştırma Hastanesinin önceki başhekimi Hüseyin Lakadamyalı hakkında profesörlüğünün sahte olduğuna yönelik iddialarla ilgili “halkımız müsterih olsun. İnancımız tamdır, abdestimizden de bir kuşumuz yoktur” dedi.

Gündem 21.07.2022, 04:06 Cansu Polat
Eski Başhekim: Hakkındaki İddialarla İlgili ‘İnancımız Tam, Abdestimizden Bir Kuşkumız Yok’

Alanya’da yerel basınında çıkan iddialar da Hüseyin Lakadamyalı’nın Profesörlük ünvanının sahte olduğu öne sürülmüştü. Lakadamyalı hakkında Profesörlük ünvanını alabilmesi için şartları taşımadığı yönünde iddialarla şunları söyledi:

Kamu kaynaklarının etkin yönetimiyle birlikte, bu kaynaklara göz dikmiş ve nemalanamamış lümpenlerin bir yılı aşan süredir devam eden itibarsızlaştırma çabalarına hizmet eden bazı üniversite mensupları ve yöneticilerinin, Basın Konseyi’nden alınabilecek en büyük cezayı (kınama) almış medya mensupları ile birtakım çevreler elbette yüce Türk adaleti önünde hesap vereceklerdir. Zamanlamasıyla manidar, haksız, hukuksuz ve yargısız infazı alışkanlık haline getirmiş zevatın sonu bellidir. Halkımız müsterih olsun inancımız tamdır, abdestimizden de bir kuşkumuz yoktur. Biraz sabır.”

Yorumlar (2)
Insaf 3 ay önce
Bu tipler hep apdest namaz ayaklarına yatıyorlar Abdestli çalınca hırsız olunmuyor mu?
Sağlık Memuru 3 ay önce
Şüphe varsa abdesti tazelemek gerekir.
Dini kavramlarla kendini aklamaya çalışan tipler işte. YAZIK
15
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?