Ertuğrul Özkök Ayasofya'nın Açılışını Sağlık Bakanı Koca'ya Sordu: Fahrettin Koca Bakın Ne Cevap Verdi!

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'e konuşan Koca, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Ayasofya'nın açılmasına ilişkin soru yönelten Özkök'e cevap veren Fahrettin Koca, "Toplumun bilmesi gereken bilgiyi verme noktasında bir sorunumuz yok." yanıtını verdi.

Gündem 12.10.2020, 10:55 Güler Sağlam
Ertuğrul Özkök Ayasofya'nın Açılışını Sağlık Bakanı Koca'ya Sordu: Fahrettin Koca Bakın Ne Cevap Verdi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ayasofya'nın açılmasına ilişkin soruyu yanıtladı. Ertuğrul Özkök'ün sorularını yanıtlayan Fahrettin Koca, "Ayasofya açılışından sonra tespit edilen vaka var mı" sorusuna yanıt verdi.

"TONLARCA BİLGİ VAR"

TIKLAYIN

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'e konuşan Koca, “Toplumun bilmesi gereken bilgiyi verme noktasında bir sorunumuz yok. Toplumun bilmesi gerek. Ama benim elimde birçok bilgi var. Tonlarca bilgi var. Bu bilgilerin bir kısmı yayın haline geliyor olacak.” dedi. 

Koca, "Orada yanlış anlaşıldım. Benim milli menfaatten kastım, vatandaşımızın sağlığından öte bir şey değil.” diye konuştu. 

"EN BÜYÜK SIÇRAMA"

"Ayasofya açılışından sonra tespit edilen vaka var mı?” sorusuna Koca, “Ayasofya’ya özel bir bildirim olmadı. Ayasofya’ya sadece İstanbul’dan değil, birçok bölgeden kişiler geldi. Ama biz esas en büyük sıçramayı bayramda yaşadık. Bayram ve sonrası bütün Türkiye’ye dağıldı.” yanıtını verdi. 

Yorumlar (4)
Yorumum Yunan Olduğunu Düşündüklerimize 3 ay önce
Saçmalık ötesi nefret soruları bunlar parti yapanlar, miting yapanlar, kumar oynayanlar, tatile gidenler vs hepsi bitti ayasofya açılışından yürüyerek virus olayımı sorudur. Kininizi belli etmeyin bu kadar din düşmanlığı yapmayın
Başbuğ 3 ay önce
Ayasofya tepkisi içimizdeki Müslüman görünümlü kafirleri,
Türk görünümlü İngilizleri görmemiz için bizlere altın fırsat sunuyor.

Iskalamayın..

Bu hainlerin hiçbiri cahilliğinden konuşmuyor.
Hepsi maske düştüğü,aslına döndüğü için konuşuyor.
Bu nedenle Korkmayın.. Kondurun...
KIZILELMA 3 ay önce
Erdoğan'ı devirmek için Son umutları Corona'ydı. Fakat oda suya düşünce eski taktiklere geri dönüyorlar. Neydi onlar ? Para; "dolar şu kadar oldu, ekonomi batıyor." Yalan : "Katil AKP kürtleri katlediyor" Bunları dile getirenlerin hayali suya düşüyor halk itibar etmiyor. 7 Cihanın engelmesine karşılık Ayasofya'yı da açarak daha da GÜÇLENİYOR. Ayasofya'nın açılmasını hazmedemeyen lakin bunu da açıkça dile getiremeyen korkaklar açılıştaki kalabalıktan dem vurup pislik çıkarıyorlar
Ayasofya Hazımsızlığı 3 ay önce
Chpnin kapattığı camiileri yeniden açıp ibadethane olacaktır. Niye Ayasofya açıldı binlerce müslüman oraya geldi diye rahatsız olurlar anlamıyorum. Sanki şuan insanlar sokakta değil mi bir tek virüs ordan mı bulaşıyor
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?