Ereğli'deki Skandal'da Başhekim ve Müdür Kadınlara Ne Teklif Etti?

Zoguldak Ereğli'de sağlık merkezinde yaşandığı iddia edilen skandal'da başhekim ve müdür'ün, aynı merkezde personel olan 3 kadına grup seks teklif ettikleri akşam saatlerinde medyaya yansımıştı.

Ereğli'deki Skandal'da Başhekim ve Müdür Kadınlara Ne Teklif Etti?

İddialara göre Başhekim ve Müdürün kadın çalışanlara tacizde bulundukları hatta grup seks teklif ettikleri söyleniyor. Konu AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır aracılığıyla İlçe Kaymakamlığı’na iletilmiş. Oradan da İl Sağlık Müdürlüğü’ne gelmiş.

Zonguldak'da Başhekim, Müdür, 3 Personel: Grup Seks Skandalı! haberi için

TIKLAYIN

Haber Pusula olayı duyup araştırmaya başladı. Böyle bir dilekçe var. İddiaya göre, dilekçeyi kadınlardan alan İlçe Başkanı Fatih Çakır. Olayı Kaymakamlığa ve Zonguldak’a taşıyan da Fatih Çakır. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, olayla ilgili sessizliğini koruyor. Fatih Çakır ve İsmail Çorumluoğlu, olayı soruşturacaklarına, olayı Pusula’ya kimin ulaştırdığını araştırıyorlar.

Ortalama zekaya sahip biri, bu tür haberlerin Pusula’da yayınlandığını bilir. O yüzden bu tür haberler Pusula’ya gelir. Olay soruşturulmaya başlandığında elde edeceğimiz bilgi ve bulguları kamuoyuyla paylaşacağız.

Ali Rıza TIĞ

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 02:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 5 ay Önce

Millet canının derdinde bunlar neyin derdinde. Herkes açlık , çocuklarının rızkının derdinde. Bunlar maddi olarak anlaşılan ceplerini doldurmuşlar. Başka işlerin peşine düşmüşler. Yazıklar olsun, o makamlara gelmek için kim bilir ne torpiller koydunuz, kimlerin hakkını yediniz, bunlara kefil olup torpil yapanları da Allah cezasını versin.

ALİ
ALİ - 5 ay Önce

YA BİRDE AÇIKLANMAYAN ÖRTBAS EDİLEN ŞU VEYA BU SEBEPLE KORKANLAR, UTANANLAR,ALENEN YAPANLAR .. ALLAH ISLAH ETSİN. ÇOK YAZİK VE GÜNAH SAĞLIK CAMİASI YERLERDE SÜRÜNÜYOR...

ağrılı
ağrılı - 5 ay Önce

ağrı devlet hastanesinde başhekim müdür yardımcısı ile hemşire alem yaparken yakaladı ama sağlık müdürünün emriyele soruşturma açılamıyor ağrıda sağlık il müdürü ne iş yapıyor

Çetin
Çetin - 5 ay Önce

Olayı yaşayan da, yaşatanda sağlıkçı normal bir haber. Bu tip olaylar yaşanmasın dileğiyle.

Yakışmamış
Yakışmamış - 5 ay Önce

Bu tarz haberler hoş değil, haber sitenizin ağırşığına yakışmıyor. İyi çalışmalar.

Belalti
Belalti - 5 ay Önce

bu tarz belalti her iftirayi haber yapacaksaniz saglik personelinin dusmanligini kazanirsiniz ,iddaa sonuçlanir gercekten suclu bulunurlar ozaman bu bir haberdir

meraktan soru
meraktan soru - 5 ay Önce

incelemeyi kendi kafasına göre yapıp sonuca bağlayanlara bir sorum olacak. Teklif ederken siz de onların yanında mıydınız? Bu kadar emin konuşmanız tuhaf.

zamanlama tesadüf mü?
zamanlama tesadüf mü? - 5 ay Önce

hastane yöneticilerinin sözleşme dönemi bitmesine sayılı zaman kala ortaya çıkan bu iddia tesadüf olabilir mi?

SIRADAKİ HABER