Erdoğan kabine değişikliğine hazırlanıyor!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın Soçi ziyaretine bakansız gittiğini hatırlatarak dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Gündem 03.10.2021, 21:09 04.10.2021, 09:16 Zeynep Elmalı
Erdoğan kabine değişikliğine hazırlanıyor!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere gittiği Soçi'deki heyette Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı yanında getirmediğini hatırlatarak, "Anlaşılan Erdoğan, Putin ile yaptığı görüşmeyi, nedense kendi kabinesinden bile saklıyor" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN KABİNE DEĞİŞİKLİĞİNE Mİ HAZIRLANIYOR?

Partisinin MYK toplantısının ardından konuşan CHP Sözcüsü Faik Öztrak,  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın kabine değişikliğine hazırlanıyor olabileceğini söyledi. Öztrak "Hayırdır? Artık kendi bakanlarınıza da mı güvenemiyorsunuz? Yoksa çok yakında bir kabine değişikliği mi var?" diye sordu.

İşte, CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın dikkat çeken o sözleri:

"Bu nasıl bir devlet yönetimidir? Anlaşılan Erdoğan, Putin ile yaptığı görüşmeyi nedense kendi kabinesinden bile saklıyor. Hayırdır? Artık kendi bakanlarınıza da mı güvenemiyorsunuz? Yoksa çok yakında bir kabine değişikliği mi var?

Erdoğan'ı bir kez daha uyarıyoruz. Askerimizin yanına, yöresine düşecek her bombadan sırtına sıkılacak her terörist kurşunundan sadece Ruslar, Suriye rejim güçleri veya teröristler değil, siz de mesul olursunuz. Çünkü askerimizi hava savunma sistemi olmadan, Suriye rejim güçleri ile eli kanlı teröristlerin arasına tampon gibi koyan sizsiniz" 
milligazete

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
............. 3 hafta önce
Bence kabine değişikliğine çok geç kalındı. Bu saatten sonra prim yapmaz. tren kalktı.
,,, 3 hafta önce
Sıkıntı, ülkede kurumlar iş yapmıyor yolsuzluk almış başını gidiyor.liyakatsizlik sıradanlaştı artık.Muhalefette hikâye çünkü gösterge olarak belediyelerine bakmak lazım belediyelerin hepsi hırsız.Yani düzen değişecek sadece düzülen aynı sonuç olarak akp nin gitmesini isteyenler gelende aynı şeyi yapacak.Bu ülkenin köklü bir reforma ihtiyacı var.Bununda yakın gelecekte olacağını düşünmüyorum.Ulan elin gavuru kadar Allah inancı elin gavuru kadar vatan sevgisi olsa siyasetcilerde olay çözülecek.
İŞÇİ 3 hafta önce
Siz ne yaptınız Kılıçdaroğlu yönetimi boş boş konuşmaktan başka hiç bir icraatınızı göremedik işçilerin memurların Zam pazarlığı yapılıyor hiç biryer den ses yok ÜLKADE YİYECEĞE İÇECEĞE ZAM ÇOK YİNE SES YOK ben iktidar partisi olsam muhalefete sizi isterim
teknik 3 hafta önce
devlet adabından aklından bu kadar mı uzak olunur? adam oraya tam kadro bakanlarla bile gitmiş olsa liderler önce "başbaşa" daha sonra heyetler arası görüşme yaptığı için tercih edilen konular yine gizli kalabilir. bu kadar paranoyak olmaya ne gerek var?
objektif dr 3 hafta önce
Size ne, siz söylerseniz yapacağı varsa da yapmaz REiS...........
8
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?