Enginyurt: İl Sağlık Müdürü Nedeniyle Ak Parti Vekilleri ve İl Başkanı Şapa Oturdu

MHP'den geçtiğimiz haftalarda ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global Tv'de katıldığı programda Ordu İl Sağlık Müdürlüğünü eleştirerek "Ordu İl Sağlık Müdürü nedeni ile Ordu Ak Parti vekilleri ve Ak Parti İl Başkanı Şapa Oturdu" dedi.

Gündem 23.09.2020, 23:02 27.09.2020, 12:25 Güler Sağlam
Enginyurt: İl Sağlık Müdürü Nedeniyle Ak Parti Vekilleri ve İl Başkanı Şapa Oturdu

Enginyurt, Ordu'da özellikle sözleşmeli idareci atamaları sonrasında yerel basında da gündeme getirilen Ak Parti Milletvekillerinin ve İl Teşkilatının halktan gelen şikayetler nedeniyle istemediği idarecilerin Vekillere ve İl Başkanlığına rağmen yeniden atanması konusunda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

TIKLAYIN

Ordu Sağlık Müdürlüğüyle İlgili "Sağlık İdareci Atamalarının Ardından Bu İl Karıştı: Sözleşme İmzalanacak 75 Kadroya da Dışardan Atama Yapıldı!" -  "AK Parti Milletvekili: Sağlık Müdürünün Değiştirilmesi Lazım" haberlerinide okuyabilirsiniz.

Cemal Enginyurt konuşmasında, "Üç tane Milletvekili, bir il başkanınız Sağlık Müdürlüğünden bir talepte bulunuyor. Ordu İl Sağlık Müdürlüğünden, Daire Başkanından değil ha, Sağlık Müdüründen Sağlık Müdürünüz diyor ki: Hayır, ben Numan (KURTULMUŞ) abimin dediğinin dışında birşey yapmam diyor. Üç vekiliniz, bir il başkanınız, Ordu İl Başkanınız ŞAPA oturmuş bir şekilde bekliyor. Bir Sağlık Müdürünün Numan (KRTULMUŞ) abiye, değiştiği 3 milletvekilini siz ne hale getirdiniz, hiç düşünüyor musunuz? " dedi.

Yorumlar (14)
Site 4 ay önce
Herkes bir şap buluyor oturmak için.Kendisi de yıllardır o şap da oturdu ses yoktu şimdi niçin ??
Dark Web 4 ay önce
Pkknın kucağına şap diye oturanları da o gruba dahil edelim. Sözde Atatürkçü Kılıçdaroğlu ve Milliyetçi geçinen Meralden bahsediyorum
Çelik kapı 4 ay önce
HERŞEY ENİNDE SONUNDA BİR YERE OTURUYOR.ONUN İCİN MEMLEKET DUZELMİYOR.
ordulu 4 ay önce
il başkanı vekiller nasıl milletin yüzüne bakacak sokakta dolaşacak acaba
Adam gibi adam Kasapoğlu Mustafam 4 ay önce
Liyakatsiz torpillerin karşısında durmuştur. Kimsesiz ama hakkıyla iş yapan insanlara ekibinde yer vermiştir. Kısa sürede orduya büyük hizmetler etmiş tecrübeli yöneticiliğini konuşturmuştur. Siz ne konuşuyorsunuz ya hiçbir şey bildiğiniz yok.
Yav he he boztepe 4 ay önce
Konuş dur sen boş boş. senin istediklerin olmayacak. millete hizmet esas .siz kenarda durun oyununuzu oynayın. iş yapıyor adamlar iş benim de bir çıkarım yok sıradan vatandaşım pasta cila bilmem o işleri sizin gibi Ankara’da ortamlara akmıyoruz
Boztepe-52 4 ay önce
Adam gibi adam Kasapoğlu Mustafam rumuzlu kasapoğlu'na doğum gününde pasta götüren ekibin içinde yer alan kişi;Derdimiz "yöneticilik" olsa bizde kasapoğlu'na doğum gününde pasta götüren sendika denilen,ama sendikacılıktan çok "5 yıldızlı otelcilik" hizmetleriyle uğraşan sağlıksende olurduk.Bizim derdimiz bu şehir, bu ülke, bu vatan.Bizim rengimiz KIRMIZI-BEYAZ.Senin gibi kasapoğlu varken sarı, manavoğlu gelince lacivert olanlardan değiliz.
Ordulu ve Boztepe 52 ye gelsin 4 ay önce
Sanırım yönetici olacaktınız olamadınız :) çok komiksiniz Ergün müdür gider Mustafa müdür gelir o gider başka müdür gelir ama size kalmaz buralar sizin devriniz bitti :) devletimiz de hükümetimiz de bu ili sizin insafınıza bırakmaz çok şükür. Ben sendika renk ayrımını bilmem ama siz hangi renktesiniz kırmızı pembe mor bilmiyorum artık hangisiyse Allah yolunuzu açık etsin. Başhekim sanırım bazı rant kapılarını kesti ondan dolayı bu serzenişler. doktorların gittiği falan yok algı yönetiyorsunuz. Yani söylenecek çok şey var da lafı uzatmaya gerek yok bir süre daha bu yöneticilere katlanacaksınız sonra biri daha gelecek sonra biri daha gelecek sonra biri daha ve siz hep katlanmaya devam edeceksiniz. Biz çok mutluyuz siz konuşun durun :))
Boztepe-52 4 ay önce
"Kahvehanelerde kumar oynanırken yeni deste dağıtılsın" esprisinden sonra bu yorum da çok espritüel geldi bana.Çok şakacısın kasapoğlu'nun yeğeni."Torpilin karşısında durmuş" :)))))) Ya hu adam torpille geldi buraya :)))
ordulu 4 ay önce
ondan mi ordu devlette nöroloji uzmanı kalmadı atilla bashekimlikten niye alınmıyor mudahe ediliyor buraya çalışan doktorlar rahatsız personel rahatsız bu kişiden 8 nöroloji uzmanı kadrosu olmasina rağmen hastanede bu atiillanin uygulamaları yüzünden istifa tayin istenmesine bağlı nörolog kalmadığından 15 gündür sağlık kurulu hizmeti verilemiyor. haziranda çalışanlara doner sermaye dağıtmayan Atilla başhekimi 70 doktor şikayet etti mahkemeye verdi. bu nasil yönetim anlayışı kos koca orduda adam mi kalmadida ankaradan hastane müdürü getiriyorsunuz. yalakalik yapma nereden arpalaniyor isen düzen bozulacak diye kortun di mi. ne çıkarın var kim bilir. etkisiz adam pozisyonunda çalıştığını tüm ordu biliyor sağlık müdürünün. hangi sorunu çözdü hangi doktorların derdine derman oldu hangi ezilen personele yardım etti. bu ekip bir topluluk ama ne topluluğu anlaşılamıyor şu an daha sonra çıkar her halde 38 trilyonluk ihalenin yapıldığı inşaat yapım projesi ne oldu devir niye alınamıyor bir ton eksik malzeme kullanıldığı buna rağmen ödemelerin yapıldığı doğru mu mutahitin kaçtığı doğru mu.......savcılığın zamanı gelince çözeceği bir ton olay var bence zamanla görülecek.....bu arada yakında sokakta yürümeye utanacaksın seni sarı sendikacı seni.....
Durum bundan ibaret 4 ay önce
Evet durum bundan ibaret
adam 4 ay önce
Adam dediğin kul hakkını korur adam dediğin adaletli olur. adam dediğin kamu hakkına girenlerle birlikte yola gitmez. Adam dediğin şaibeli kişileri paranın başında tutmaz.
. 4 ay önce
Memlekette adam kalmamış
Ordu kimlere peşkeş çekiliyor 4 ay önce
Ordu kimlere peşkeş çekiliyor ordunun evlatları dururken Ordu Devlet hastanesine Akkuş Devlet Hastanesine Aybastı Devlet Hastanesine ve diğer üst düzey atamalar yapılırken sayın siyasetçile sayın vekillerimiz kimlere hizmet ediyor hangi bölgeden oy planlıyorlar? Trabzon mu Samsunmu Tokatmı bölgesinden çıkacaklar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?