Eğitim Araştırma'da Şok İstifalar: Ek Ödeme Yüzünden mi?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’ne bağlı olan Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli göğüs hastalıkları uzmanı Ç.Y ve Y.Ş.E. isimli doktorların bugün mesai bitimi ile birlikte hastane yönetimine istifalarını verdikleri ortaya çıktı.

Gündem 13.08.2020, 08:15 13.08.2020, 08:19
Eğitim Araştırma'da Şok İstifalar: Ek Ödeme Yüzünden mi?

TIKLAYIN

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’ne bağlı olan Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli göğüs hastalıkları uzmanı Ç.Y ve Y.Ş.E. isimli doktorların bugün mesai bitimi ile birlikte hastane yönetimine istifalarını verdikleri ortaya çıktı.

Doktorların istifalarının ise pandemi süreci nedeniyle verilen bazı ödemelerin yapılmamasından kaynaklandığı iddia edildi.

Yorumlar (13)
Şakir 3 ay önce
Nerede kahraman doktorlar ...
Azıcık paraları eksildimi fırsatda varsa hemen vınnn
ÇİÇEK ABBAS 3 ay önce
ŞAKİRE ÇAY YOK
dr psikiyatri 3 ay önce
Yoruma bak önce sen kendi eksiğini,gediğini tamamla hadsiz adam. sen işini çok iyi yapıyorsun galiba.Bir covidliyi bırak muayene etmeyi yanına yaklaşsa topuklarını vura vura kaçarsın ama. klavye delikanlılığı kolay.
Genelde 3 ay önce
Bu tipler oss de ilk 10 a bir umut tıp yazarlar.tabi bu kapasite ile imkansiz.o eziklik bir ömür içinde kalır
doktor 3 ay önce
terbiyesiz ahlaksız adice bir yorum
Tufan can 3 ay önce
Yalan. İkisi de çalışıyor şu an
Doktor 3 ay önce
Herkes saçma saoan yorumla içindeki doktor dülmanlıpını kusmasın. Adı geçen hastanede başhekimin kapısı vialli sesgeçirmez sistemle kapalı yardımcıları dersen ne işyapar belli değil görüşmek isteyen uzman hekimler başhekimlik koridoruna bile alınmıyor. Hele bir başhekim yrd cısı gelen herkese doktor hemşire hasta hatta siyasetci ana avrat sinkqaflı küfür eder. Bir yıldır görevde olan bu idare bir çalışana günaydın bile demez Bir vurdum duymazlık devam ediyor. Hekim arkadaşlar anca dayanabildiler.Bu konuda sağlık müdürlüpü ve yetkili makamlar kör sağırı oynuyor. Son bir ayda bu hastaneden ayrılan hekim sayısı 20 nin üzerinde. İnsanların düzeleceğine dair umutları bitti.
Tekniker 3 ay önce
Önceki yönetim de çok iyi değildi Genel olarak Alanya devlete bir garezi var Antalya sağlık müdürlüğünün. Bu hastanenin düzelme imkanı yok evet.
sağlıkcı 3 ay önce
ne saçmalıyorsunuz ya bir haberi bile araştırmadan yayınlıyorsunuz. çok değerli ve saygı duyduğumuz covid döneminde bile üstlerine düşeni fazlasıyla yapan bu doktorlarımız emeklilikl dilekçeleri verdiler ve emeklilik yazılarını çalışarak bekliyorlar
Saglikci 3 ay önce
sağlıkçı ordusunu ozverisi nedeniyle ayakta alkışlıyorum hakkınız ödenmez
Salim 3 ay önce
Başarılı hekim parayı düşünmez mesleğini severek yapar ama her şey para olmuş bir hekimden kaçın canınızdan olursunuz malesef böyle her şey para değil gerçek anlamda yetkin donanımlı iletişimi iyi kac hekim var çok az keza kac hemşire vss var çok az
Murat reis 2 ay önce
Sağlık çalışanları her biri kahramandır doktor ve diğerleri diye ayırmak doğru değil 47 doktor ve 63 diğer personel şehit olmuştur ölenlere şehitlik verilmeli
fffffffffffff 3 ay önce
herkes kendi başının derdine düşmüş,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?