Eğitim Araştırma Hastanesinin Tuvaletinde Uyuşturucu Kullanıldığı Ortaya Çıktı!

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyhekim Psikiyatri Kliniği’nin tuvaletlerinde uyuşturucu kullanıldığı ortaya çıktı. Sözcü'de yer alan habere göre, Hastane tuvaletlerinde kullanılmış şırıngalar, uyuşturucuların sarıldığı alüminyum folyolar, esrar ve hap blisterleri olduğu görüntülendi. Hastane bahçesinde bağımlıların rahatlıkla uyuşturucu alışverişi yaptıkları da öne sürüldü.

Gündem 29.09.2020, 12:38 02.10.2020, 11:53 Güler Sağlam
Eğitim Araştırma Hastanesinin Tuvaletinde Uyuşturucu Kullanıldığı Ortaya Çıktı!

Her gün yüzlerce bağımlının geldiği Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyhekim Psikiyatri Kliniği’nde çekilen görüntüler pes dedirtti.

Konya’da uyuşturucu kullanan bağımlılar ile denetimli serbestlik hükümlülerinin tedavi ve kontrolünün yapıldığı psikiyatri kliniğinin tuvaletleri ile hastane bahçesinde uyuşturucu kullanıldığı ortaya çıktı.

TUVALETLERDE KULLANILMIŞ UYUŞTURUCU MADDELERİ GÖRÜNTÜLENDİ

TIKLAYIN

Psikiyatri kliniğinin tuvaletlerinde ve bahçesinde kullanılmış şırıngalar, uyuşturucuların sarıldığı alüminyum folyolar, esrar ve hap blisterleri (ambalaj) görmek mümkün.

HASTANE BAHÇESİNDE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPILIYOR İDDİASI

Görgü tanıklarının aktardıklarına göre, hastane bahçesinde bağımlıların rahatlıkla uyuşturucu alışverişi yaptığı hatta yatarak tedavi gören hastaların kendilerinin kullanması gereken ilaçları, tane ile hastane içinde dışarıdan gelenlere sattığı öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
sağlık çalışanı 4 ay önce
Şaşırdık mı hayır.
Kesinlikle hayır.
Hastane müdürlüğünden kovulan afö den sonra böyle olaylar gündemden hiç düşmüyor. Neden daha önceleri bunlar haber edilmiyordu. Yoksa aföden önce herşey güllük gülüstanlıkmıydı?
Konya 4 ay önce
Bir yerinize bir şey bulaşsa afö den bileceksiniz hırsızın hiç mi suçu yok
Şaban 4 ay önce
recep efendi, döktürmüssün yine. Yalanın iftiranın dibine dibine vurmussun. Kimsenin yan gelip yattığı yok.
Amatem 4 ay önce
Haberin başlığı yanlış, Amatem orası AMATEM. Ne iş yapar sorumlusu, güvenliği? Uyuşturucu tedavisi yapılan yerde hizmet sınırsız maşAllah (!) Oh valla, yan gel yat nasılsa hesap soran yok.
-7
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?