Eğitim Araştırma Hastanesine A101 Geliyor!

Hastane yönetiminin vatandaşlardan gelen talep üzerine Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisine uygun fiyatlı ürünlerin yer alacağı bir market açılıyor.

Gündem 08.10.2020, 14:20 26.10.2020, 02:23 Güler Sağlam
Eğitim Araştırma Hastanesine A101 Geliyor!

Hastane yönetiminin vatandaşlardan gelen talep üzerine Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisinde -1. katta 210 metrekare kullanım alanı, 15 metrekare depo alanı olmak üzere toplam 225 metrekare alanı market alanı olarak belirlemiş ve önceki gün ihalesini yapmıştı.

TIKLAYIN

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu hükümlerine göre Açık Teklif Usulü ile yıllığı 270 bin TL’den 3 yıl süreli olarak kiraya verilecek olan market ihalesi önceki gün yapıldı. Kira bedelinin aylık peşin olarak alınacağı market alanındaki gerekli olabilecek tadilatlar, montaj ve kurulum ve bunlara ilişkin her türlü masraf ile tüm vergi ile harçlar da kiracıya ait olacak.

Buna göre ihaleyi A101 firmasının yıllığı 285 bin TL’den kazandığı öğrenildi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Sağlıkçılar 4 ay önce
Gelsin ne var bunda kantinler milletin anasını aglatiyorlar çok pahalı satıyorlar.a101 , şok,bim olmasa bu millet aç kalır diğer marketler kazık pahalı bunu herkes biliyor açılsın her tarafta açılsın burada hastane yönetimleri personele indirimli uygulama yi sözleşmede şart koysun şuandaki kantilere aynı şekilde şart kosulsun vatandaşa satılan fiyatla personele satılan fiyat bir olamaz
rasim 3 ay önce
neresi ucuz a101 in bırakın bu yalanı artık..
. 4 ay önce
Her hastanede mutlaka olması gerekir. Bu vicdansız kantincilerden kurtulmuş olur.
Geçici işçi 4 ay önce
Şöyle bi başhekim bizede lazim
Gerçek 4 ay önce
Hiç yoktan kurumsal bir firma almış. Ne idigu belirsiz,hangi cemaat hangi dernek olduğu belli olmayanlar alacağına iyi olmuş.hic yoktan fiyatları düzgün olur.kirayi alabilirler hiç yoktan
DİNÇ 4 ay önce
ÇOK GÜZEL OLUR VALLA...TEK ŞARTLA MARKETLERDEKİ FİYATLAR İLE AYNI OLACAK...
Siyah Zambak 4 ay önce
Ya doktorlar güzel bir meslek yapıyorlar. Ama kendilerini bu kadar kutsal ve erişilmez görmesinler.
Türkiye de herkes doktor olmak isedi ama sadece ben başardım psikolojisinden çıksınlar artık. İnsanlar hastasının durumunu merak ediyor diye azarlanmasın, kılığı kıyafeti düzgün olmayana da tam açıklama yapılsın.
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?