PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Eğitim Araştırma Hastanesi Basın Sorumlusu Çalışanları Fişledi İddiası!

AK Parti Karaman Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Eski Başkanı olan şu an Karaman Eğitim Araştırma Hastanesinde basın sorumlusu olarak görev yapan H.K.’nın hastanede görev yapan çalışanların isimleri ve haklarında hazırlanan raporu yanlışlıkla kentteki yerel gazete ve sitelerinin mail adreslerine göndermesi sonrası basın sorumlusu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Gündem 09.12.2022, 03:05 09.12.2022, 17:28 Cansu Polat
Eğitim Araştırma Hastanesi Basın Sorumlusu Çalışanları Fişledi İddiası!

Sözcü Gazetesinde Müslim Evcil’in hazırladığı habere görde, AK Partili Eski Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanı H.K.’nin attığı skandal mail’in detayları yer aldı.

Karaman Eğitim Araştırma Hastanesinde Şef Yardımcısı ve Basın Sorumlusu olarak görev yapan, aynı zamanda AK Parti Karaman Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Eski Başkanı olan H.K.’nin yaptığı skandal sonrası Savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Hastanede çalışan 11 görevlinin isimleri ve haklarında hazırlanan raporu iddialara göre H.K. kentteki yerel gazete ve sitelerin mail adresine gönderdi.

Yaptığı yanlışlığı kısa sürede fark eden H.K., kısa süre sonra gazete ve sitelerde yeni bir düzeltme maili göndererek, bu mailin yanlış atıldığını ve dosyanın açılmamasını ileten bir mail daha gönderdi.

Olayın ortaya çıkmasının ardından H.K. hakkında soruşturma başlatılırken basın sorumlusu tarafından fişlendiği iddia eden 9 hastane çalışanı H.K. hakkında şikayetçi oldu.

Öte yandan basın sorumlusunun açığa alındığı öğrenilirken olayın ortaya çıkmasının ardından H.K. hakkında soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (3)
kartal 2 ay önce
SÜREKLİ İŞÇİ BEDAVADAN KADRO ALAN ADAMLAR
Gerçekler Bunlar 2 ay önce
Her insan hata yapar ama bu haberi çok farklı yerlere saptırıp bu noktaya getirenleri de sorgulamak lazım yazık ...
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.